Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy bűn ha a lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bűn ha a lányomat használom arra hogy az anyját büntessem?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, hogy tennétek a helyemben?


Volt sok évvel ezelőtt viszonyom egy lánnyal. Akivel úgy egyébként nem lehetett volna. Nagyon bele voltam esve. Szerelmes voltam. Azt hittem kölcsönös, illetve biztos vagyok benne, hogy bizonyos időben az volt. De aztán kidobott, "talált jobbat" címszóval. Velem nem gondolta komolyan, és kellett neki egy másik kapcsolat. Röviden ennyi volt. Ekkor még nem is fájt annyira, hiszen egy szerelem sem örök. Bár hiányzott sok sok évig. Közben olykor találkoztunk, és összemelegedtünk egy egy éjszakára. Bár tudtam, hogy visszajönni nem akar hozzám. De nagyon szerettem, és szerettem volna ha mégis kibékülünk. Később mint én megtudtam, vol neki pasija. Akkor is amikor találkozgattunk. Sokáig nem értem el. Több hónapig. Mire megtaláltam, és leesett az állam. Terhes volt. Nem merte le tagadni előttem, tőlem volt, de fenyegetőzött. A nagy kutya kanjával, hogy ha bárki meg tudja, akkor van mivel ellenem tennie, volt mivel tudtam hol a helyem. Nem tudtam szinte elviselni, hogy ennyit jelentettem valakinek akit szerettem. Majd beleőrültem. De többet nem kerestem. Viszont elváltak, nem különösebben régen. És a férje elköltözött. Közben felnőtt a lányom. És megkerestem. Mármint nem beszéltem vele még úgy mint az apja, de azt akarom, hogy tudja meg hogy az én lányom, főleg, hogy a szivar elhagyta őket.

Találkoztam az anyjával, és közöltem hogy meg akarom ismerni, és döntse el, hogy hogyan tálalja a lánynak. Mert ha nem akkor majd megkeresem én.


Vessetek meg, vagy ne, szerintem nincs miért: a lényom nem izgat annyira. Nem tudom elnézni. Az anyját ki nem állhatom, és ez sajnálom, de mindig az ő jellemzője is lesz. Viszont az anyját, úgy akarom látni szerencsétlenül ahogy engem hagyott ott. És ha a lánya elfordul tőle, felém az lenne a legjobb neki. Hadd szenvedjen egy kicsit.


Ti megtennétek? Miért ne lenne jogom így cselekedni? Ha játszanak vele azt ússzák meg? nem hinném.



2017. aug. 22. 22:13
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

"Nem te voltál múltkor, aki anyagilag becsodolt es a 20 evvel ezelotti baratnojetol akart penz kerni, azzal az indokkal, mert anno kidobott?"


Nekem is rögtön az jutott eszembe. Szerintem is ő az.

2017. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem agyilag még ép vagyok, tehát nem tom ki képzelte el a sikoly filmeket hirtelen, vagy akármit, de még nem győzött meg senki.
2017. aug. 24. 17:22
 43/50 anonim ***** válasza:
50%
Miért olyan biztos, hogy a te gyereked? Egy másik pasi felnevelte úgy, hogy azt hitte, hogy az övé, elvileg gondolom volt szex közöttük is.
2017. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Mert akkor az anyja közölte velem, amikor kérdőre vontam. Nem merte letagadni.
2017. aug. 24. 17:26
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy csak az első oldalt olvastam el. A választ ott is megkaptad a kérdésedre, de én (szokás szerint) más oldalról szeretném megközelíteni a dolgot.

Tulajdonképpen mi alapján döntötted el, hogy az a nő büntetést érdemel? Azért, mert nem volt hozzád hűséges? Hogy nem maradt veled? Hogy nem tudtad olyan mély szerelembe ejteni, hogy ezek megtörténjenek? Hogy nem te voltál álmai pasija? Hogy kevés voltál neki? Hogy boldog akart lenni, csakúgy, mint mindenki más az életben? Hogy úgy látta, te ezt nem vagy képes megadni neki?

Te voltál a hunyó, barátocskám, és most rajta akarod elverni a port. (Ráadásul ilyen sunyi, minősíthetetlen módon.)

2017. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, akit érdekel, és Sherlock-osat akar játszani. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Már az elejét elolvasva sem gondolhatod, hogy én vagyok, mert különben nem. Én nem írtam, hogy a középiskolában ismerkedtünk meg mert hogy nem is. Mi idősebbek annál akkor már rég.
2017. aug. 24. 17:39
 48/50 A kérdező kommentje:
voltunk*
2017. aug. 24. 17:40
 49/50 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak nekem egyértelmű, hogy ugyanaz a személy írta ki a kérdést. Ha nem kamu a kérdés, akkor tényleg kezelesre szoruló elmebeteg vagy.
2017. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Meg a többit elolvasva sem. Én nem akarok senkiből pénzt "kicsikarni", nem zsaroltam meg, engem csalt meg, nem fordítva.

Nem pattintott le, jobban mondva nem ő pattintott le akkor sem engem, most sem, most betoppantam és a lányomat akartam látni, és szépen elmondani azt amit már el kellett volna, és csak szeretném ha a minta anya szerepe egy kicsit megtörne. Ennyi. Semmi közünk egymáshoz, sajnálom.


Azonkívül külsőre sem olyan amilyennek leírta a történetben. és én sem vagyok anyagi bajban meg ilyesmi. Tévedés.

2017. aug. 24. 17:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!