Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy bűn ha a lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bűn ha a lányomat használom arra hogy az anyját büntessem?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, hogy tennétek a helyemben?


Volt sok évvel ezelőtt viszonyom egy lánnyal. Akivel úgy egyébként nem lehetett volna. Nagyon bele voltam esve. Szerelmes voltam. Azt hittem kölcsönös, illetve biztos vagyok benne, hogy bizonyos időben az volt. De aztán kidobott, "talált jobbat" címszóval. Velem nem gondolta komolyan, és kellett neki egy másik kapcsolat. Röviden ennyi volt. Ekkor még nem is fájt annyira, hiszen egy szerelem sem örök. Bár hiányzott sok sok évig. Közben olykor találkoztunk, és összemelegedtünk egy egy éjszakára. Bár tudtam, hogy visszajönni nem akar hozzám. De nagyon szerettem, és szerettem volna ha mégis kibékülünk. Később mint én megtudtam, vol neki pasija. Akkor is amikor találkozgattunk. Sokáig nem értem el. Több hónapig. Mire megtaláltam, és leesett az állam. Terhes volt. Nem merte le tagadni előttem, tőlem volt, de fenyegetőzött. A nagy kutya kanjával, hogy ha bárki meg tudja, akkor van mivel ellenem tennie, volt mivel tudtam hol a helyem. Nem tudtam szinte elviselni, hogy ennyit jelentettem valakinek akit szerettem. Majd beleőrültem. De többet nem kerestem. Viszont elváltak, nem különösebben régen. És a férje elköltözött. Közben felnőtt a lányom. És megkerestem. Mármint nem beszéltem vele még úgy mint az apja, de azt akarom, hogy tudja meg hogy az én lányom, főleg, hogy a szivar elhagyta őket.

Találkoztam az anyjával, és közöltem hogy meg akarom ismerni, és döntse el, hogy hogyan tálalja a lánynak. Mert ha nem akkor majd megkeresem én.


Vessetek meg, vagy ne, szerintem nincs miért: a lényom nem izgat annyira. Nem tudom elnézni. Az anyját ki nem állhatom, és ez sajnálom, de mindig az ő jellemzője is lesz. Viszont az anyját, úgy akarom látni szerencsétlenül ahogy engem hagyott ott. És ha a lánya elfordul tőle, felém az lenne a legjobb neki. Hadd szenvedjen egy kicsit.


Ti megtennétek? Miért ne lenne jogom így cselekedni? Ha játszanak vele azt ússzák meg? nem hinném.



2017. aug. 22. 22:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
79%
Gonosz vagy! A lány bűne,hogy az anyja az,aki? Neked meg az,hogy levegőt veszel,te féreg.
2017. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%

Szanalmas kis patkàny vagy. Elhagyott a nô ,aztan te hagytad hogy szorakozzon veled.

Edig nem harcoltal a gyerekedert ,most meg csupàn boszubôl megkeresnéd. Ô fogja megszivni ,nem az anyja. Kapjal mar észbe ,egy önzô ,önsajnàltato idiota vagy.

n25

2017. aug. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
86%

#12 ratapintott a lényegre.

Ott húztam föl a szemöldökom, hogy "Közben felnőtt a lányom.".

Tehát, lexartad a lányod, világeleteben, most meg rajta keresztül akarsz sok év után bosszút állni.

Ez a kérdés vagy kamu, vagy egy oltári nagy gyökér vagy öreg.


Kérdésedre a válasz:igen.

2017. aug. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti kamu mert ekkora féreg nem lehet valaki.

Illetve ha mégis, akkor totál megértem a nőt, hogy otthagyott és nem akart veled maradni.

Hagyd békén szerencsétlen lányt, ő nem kérte, hogy megszülessen, nem választotta a szüleit...

Bár ha nekem ilyen apám lenne, szembeköpném.

2017. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra is készülj fel, te jellemóriás, hogy ez még mindig csak egy terv. Felnőtt a lányod, önálló, gondolkodni képes ember. Ha rosszul is esne neki, hogy az anyja elhallgatta előle az igazságot, az nem jelenti azt, hogy olyan kicsinyes bosszúhadjáratot is indítana ellene, mint te. Felnevelete, nyilván szerette/szereti az anyja, ha a mai napig normális kapcsolat és erős kötelék van közöttük, nem fog a lányod a te két szép szemedért elfordulni tőle. Ha meg mégis megteszi, az csak annyit jelent, hogy a vér nem válik vízzé és mégiscsak rád ütött az a gyerek. Ergo gyúrjál arra, hogy ha normális értékrendje van a lányodnak és nem egy erkölcsi nulla, mint az apja, akkor a számításod nem jön majd be. Okozol nekik pár álmatlan éjszakát, még az is lehet összevesznek, aztán szépen egymás nyakába borulva kibékülnek és megbocsájt a gyerek. Nem gondolhatod komolyan, hogy egy felnőtt embert majd úgy táncoltatsz, ahogy te fütyülsz, csak azért, mert megsértették a hiúságodat anno. Mások bűnét vétleneken megbosszulni meg a világ legmocskosabb dolga, ergo te sem vagy különb, mint az annyira szidott exed. Az a lány semmiről sem tehet és ha van egy csöpp esze, körberöhög és elhajt a bosszúforraló terveddel együtt a susnyásba, ahogy azt újra megérdemled, legalábbis én biztos azt tenném. Engem egy kvázi vadidegen, csak azért, mert azt állítja ő a biológiai apám, nem tudna az anyám ellen fordítani és elhiheted, evvel nem vagyok egyedül. Megbeszélném vele nyilván, de nem ítélkeznék felette és sanszosan úgy átlátnék egy ilyen kicsinyes ember szánalmas ártó szándékán, mint a szitán, akkor is, ha törénetesen a biológiai apám. No persze ha a jelleme mellett a lányod az eszét is tőled örökölte, akkor még lehet esélyed.
2017. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
72%
Nem te voltál múltkor, aki anyagilag becsodolt es a 20 evvel ezelotti baratnojetol akart penz kerni, azzal az indokkal, mert anno kidobott?
2017. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nem is tudom, hogy vajon miért döntött úgy a nő, hogy otthagy a p...csába ...
2017. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

#16 nem. Mi köze van ennek vagy annak a témához?


A többi válaszra: könnyű úgy engem beállítani mint a ládából kibújt ördögöt, hogy nem képzelitek magatokat a helyembe. Mondjuk azt nem is vártam.

2017. aug. 23. 11:54
 19/50 anonim ***** válasza:
85%
Nem,te vagy a megtestesült ,szent ártatlanság,hát persze! A lányod egyetlen tulajdonsága,hogy utálod az anyját! Nem a ládából kibújt ördög vagy,csak egy kis jelentéktelen senki,aki még az ördögnek se kéne. Felnőtt a lányod,te meg nem hogy továbblépve mási nővel családot alapítottál volna,hanem még mindíg a régi után keseregsz. Egy senki vagy,z exed nsgyon jól tudta,hogy se férjnek se apának nem vagy való.
2017. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Lehet. Nincs kizárva, hogy ilyen vagyok , rendben van. De pont az olyanok mint ő tett ilyenné!
2017. aug. 23. 12:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!