Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy bűn ha a lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bűn ha a lányomat használom arra hogy az anyját büntessem?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, hogy tennétek a helyemben?


Volt sok évvel ezelőtt viszonyom egy lánnyal. Akivel úgy egyébként nem lehetett volna. Nagyon bele voltam esve. Szerelmes voltam. Azt hittem kölcsönös, illetve biztos vagyok benne, hogy bizonyos időben az volt. De aztán kidobott, "talált jobbat" címszóval. Velem nem gondolta komolyan, és kellett neki egy másik kapcsolat. Röviden ennyi volt. Ekkor még nem is fájt annyira, hiszen egy szerelem sem örök. Bár hiányzott sok sok évig. Közben olykor találkoztunk, és összemelegedtünk egy egy éjszakára. Bár tudtam, hogy visszajönni nem akar hozzám. De nagyon szerettem, és szerettem volna ha mégis kibékülünk. Később mint én megtudtam, vol neki pasija. Akkor is amikor találkozgattunk. Sokáig nem értem el. Több hónapig. Mire megtaláltam, és leesett az állam. Terhes volt. Nem merte le tagadni előttem, tőlem volt, de fenyegetőzött. A nagy kutya kanjával, hogy ha bárki meg tudja, akkor van mivel ellenem tennie, volt mivel tudtam hol a helyem. Nem tudtam szinte elviselni, hogy ennyit jelentettem valakinek akit szerettem. Majd beleőrültem. De többet nem kerestem. Viszont elváltak, nem különösebben régen. És a férje elköltözött. Közben felnőtt a lányom. És megkerestem. Mármint nem beszéltem vele még úgy mint az apja, de azt akarom, hogy tudja meg hogy az én lányom, főleg, hogy a szivar elhagyta őket.

Találkoztam az anyjával, és közöltem hogy meg akarom ismerni, és döntse el, hogy hogyan tálalja a lánynak. Mert ha nem akkor majd megkeresem én.


Vessetek meg, vagy ne, szerintem nincs miért: a lényom nem izgat annyira. Nem tudom elnézni. Az anyját ki nem állhatom, és ez sajnálom, de mindig az ő jellemzője is lesz. Viszont az anyját, úgy akarom látni szerencsétlenül ahogy engem hagyott ott. És ha a lánya elfordul tőle, felém az lenne a legjobb neki. Hadd szenvedjen egy kicsit.


Ti megtennétek? Miért ne lenne jogom így cselekedni? Ha játszanak vele azt ússzák meg? nem hinném.



2017. aug. 22. 22:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%

Elep aljas huzàs csak azért megkeresni a lànyod és ''apàt'' jàtszani ,hogy boszût àlhass az anyjàn.

A lànyod nem érdekel ,Te magad îrtad. Akkor hagyd békén. Csak neki àrtanàl evvel ,Ô meg nem tehet rôla ami kôzted és az anyja közôtt volt.

Gondolkodj màr el egy kicsit. Ha nem érdekel a lànyod ,legalàbb ne tedd tönkre az életét.

Nôj fel ,aztan hagyd ezt a boszû àllàst. Szànalmas.

N25

2017. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
A lányt büntetnéd, nem az anyját. Nem érdemli meg.
2017. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ártatlan embereket nem bántanék.


Bár én nem vagyok patkány.

2017. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
85%
Semmiképp nem tenném meg! Ez hatalmas görénység lenne. Ne tedd, keress inkább valakit akivel lehet közös babad akit nagyon szerethetsz. 🙂
2017. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Elfogadom ha valaki így gondolja, de azért annyit mondok rá, hogy naná. Majd megbocsátok jóemberi szeretetből ugye? Az ember egy idő után belefárad, eleget szórakozott velem. A lányról pedig az anyját semmi nem veszi le.
2017. aug. 22. 22:45
 6/50 anonim ***** válasza:
82%
Alapból szánalmas, hogy egy ilyen senki nőnek ekkora kontrollt adsz az életed felett. Ha nagyon viszket, őt bántsd. A lányt hagyd ki.
2017. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Azért vennéd fel a kapcsolatot a lányoddal, hogy megszívasd az anyját? Le se sz.@rod a gyereked, csak bosszút akarsz állni? Gusztustalan kicsinyes patkány vagy, hogy képes lennél egy embert felhasználni a bosszúdért, aki egyrészt semmiről nem tehet, másrészt meg a gyereked.
2017. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem jelent neked az a lány (márpedig az írásodból az jön le, hogy neked a bosszú lenne a cél valami régi sérelem miatt, nem pedig a szemtől szembeni találkozás a saját utódoddal) akkor persze, nyugodtan használd ki, és tedd tönkre az addig ismert életét, ahogy akarod, csak azért, hogy az egod darabjait nagyjából össze tudd söpörni a földről, de minden épeszű ember azt mondaná, hogy ez egy mocskos húzás. Sz@rj egyszer a lábtörlőjükre, és lépj tovább...
2017. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szívnád meg ha kiderülne nem is tőled van a gyerek! Az ex férje biztos agyonüt! :D Amúgy miért nem addig kerested a gyereket,ha a tiéd,amíg gyerektartást kellett volna fizetni?! Szánalmas vagy!
2017. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
9# talán mert ő hagyott el engem, és hallgatott sokáig előttem mint süket disznó a búzában, a férje előtt meg sosem mert felvállalni, hogy kié a gyerek. Ő húzta volna a rövidebbet, azért nem akarta. De most ő is fogja.
2017. aug. 23. 00:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!