Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy bűn ha a lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bűn ha a lányomat használom arra hogy az anyját büntessem?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, hogy tennétek a helyemben?


Volt sok évvel ezelőtt viszonyom egy lánnyal. Akivel úgy egyébként nem lehetett volna. Nagyon bele voltam esve. Szerelmes voltam. Azt hittem kölcsönös, illetve biztos vagyok benne, hogy bizonyos időben az volt. De aztán kidobott, "talált jobbat" címszóval. Velem nem gondolta komolyan, és kellett neki egy másik kapcsolat. Röviden ennyi volt. Ekkor még nem is fájt annyira, hiszen egy szerelem sem örök. Bár hiányzott sok sok évig. Közben olykor találkoztunk, és összemelegedtünk egy egy éjszakára. Bár tudtam, hogy visszajönni nem akar hozzám. De nagyon szerettem, és szerettem volna ha mégis kibékülünk. Később mint én megtudtam, vol neki pasija. Akkor is amikor találkozgattunk. Sokáig nem értem el. Több hónapig. Mire megtaláltam, és leesett az állam. Terhes volt. Nem merte le tagadni előttem, tőlem volt, de fenyegetőzött. A nagy kutya kanjával, hogy ha bárki meg tudja, akkor van mivel ellenem tennie, volt mivel tudtam hol a helyem. Nem tudtam szinte elviselni, hogy ennyit jelentettem valakinek akit szerettem. Majd beleőrültem. De többet nem kerestem. Viszont elváltak, nem különösebben régen. És a férje elköltözött. Közben felnőtt a lányom. És megkerestem. Mármint nem beszéltem vele még úgy mint az apja, de azt akarom, hogy tudja meg hogy az én lányom, főleg, hogy a szivar elhagyta őket.

Találkoztam az anyjával, és közöltem hogy meg akarom ismerni, és döntse el, hogy hogyan tálalja a lánynak. Mert ha nem akkor majd megkeresem én.


Vessetek meg, vagy ne, szerintem nincs miért: a lényom nem izgat annyira. Nem tudom elnézni. Az anyját ki nem állhatom, és ez sajnálom, de mindig az ő jellemzője is lesz. Viszont az anyját, úgy akarom látni szerencsétlenül ahogy engem hagyott ott. És ha a lánya elfordul tőle, felém az lenne a legjobb neki. Hadd szenvedjen egy kicsit.


Ti megtennétek? Miért ne lenne jogom így cselekedni? Ha játszanak vele azt ússzák meg? nem hinném.



2017. aug. 22. 22:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
53%
Nem,te alapból ilyen vagy,ne akard rátolni a felelősséget a gerinctelenségedért. Mindenki más hibás az elrontott életedért,még a lányod is,mert hát minek ezt a nőt választotta anyjának(ja,hogy nem is választotta,mert ne tehette? Az mellékes). Csak te vagy ártatlan,a gonosz világ tett egy érzéketlen,lelketlen fehérjehalmazzá! Persze! Mindjárt megsajnállak.
2017. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
#20 Legalább vállald a felelősséget, és ne másokat hibáztass azért, amilyen vagy. Ennyi erővel a világon senki sem tehet a rossz cselekedeteiről, végtére is mindenkit a rossz tapasztalatai tették olyanná, amilyen.
2017. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Szoval te voltal.. Ugy latom meg mindig nem kerestel szakembert... 16os voltam
2017. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudsz túllépni azon, hogy elhagyott, azóta felnőtt egy kisbaba. Nagyon szánalmas egy életed lehet. Még csak az sem biztos, hogy a te lányod, mert lehet a másik pasi is az apja.
2017. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
23# mi voltam én? Miről gagyogsz??
2017. aug. 23. 18:33
 26/50 anonim ***** válasza:
52%

Elég silány lehet az a szánalmas életed, ha azóta nem tudtál túllépni azon, hogy elhagytak. Azóta felnőtt a gyereked is, te meg még mindig azon kattogsz, hogy 18-20 éve lepattintott valaki. Tényleg ennyire betegesen nyomorult vagy?

Amit meg a gyerekeddel csinálnál az gerinctelen, gusztustalan, patkány dolog. Én a helyedben elásatnám magam fejjel lefelé...

2017. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Csakhogy tisztázzuk: lehet, hogy velem van a baj, de nem vagyok az a szamaritánus típus, hogy bocsáss meg, mert meg köll. Rühellem az olyan embereket akik szerint hülyét lehet belőlem csinálni. Nem csak erre a spinére vonatkozik. Szal nem ez az egyetlen meghatározó dolog az életemben, ha valaki ezt gondolja. De nem vagyok a megbocsátó típus, és kimondottan türelmes sem. A megtorlás azt hittem még belefér bárkibe.
2017. aug. 23. 22:23
 28/50 anonim ***** válasza:
Azzal szemben aki bántott,még jogos is lehetne,nade a saját gyerekedet is tönkretennéd,te...nemis lehet rád jelzőket kitalálni. Mérhetetlenül önző vagy.
2017. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
52%
Megtorlás? 15-20 év távlatából? Te beteg vagy,nem kicsit!
2017. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Beteg? Miért? Az, hogy mikor volt megmásítja? Nem tudtam.


A gyerek pedig ki tudja mennyire fog érdekelni. Jelenleg semennyire.

De még jót is tehet ha rájön milyen az anyja. Mert vannak olyan emberek akikre nincs szükségünk.

2017. aug. 24. 08:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!