Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A barátom mostanába megismert egy lányt egy szórakozóhelyen akivel 0-24 beszélget. Mi nemrég jöttünk össze, és kicsit félek, hogy emiatt elveszítem. Az a helyzet, hogy megszeretném tőle kérdezni ezt a dolgot, hogy ő most akkor mégis mi a manót szeretne ettől a lánytól, akinek a képeit stíröli, és chatel vele, de nem szeretném , hogy az lássa hogy huuu e a plafonon vagyok. Nem szeretnék senki mögött második helyzet lenni, és ha most ő úgy gondolja, hogy neki más kell, mondja meg, de akkor a szemembe. Attól félek, hogy neki most mivel én vagyok a biztos pont, mivel velem jár esze ágába se lesz elmondani mit gondol a másik lányról. Aztán nem akarok akkor pofára esni mikor ő úgy dönt hogy inkább vele találkozgat. Mit kellene csinálnom? Már az agyamra megy a dolog....

2017. aug. 1. 19:56
 1/4 Bad G-Sus ***** válasza:
szakíts vele , szingli legyél az jobb. sokkal :D
2017. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ültesd le, mondd, hogy beszélni szeretnél vele.. és mondd el, amit itt is, hogy nagyon elbizonytalanít téged, hogy ezzel a lánnyal ennyit foglalkozik és mondja el őszintén, hogy mit akar, mert te komolyan gondolod ezt a kapcsolatot és ha ő nem, akkor mondja meg.


Minden ilyen helyzetben a nyílt kommunikáció a leginkább célravezető. Még akkor is, ha esetleg olyasmi derül ki, ami akkor rosszul esik. Egy-egy ilyen őszinte beszélgetés megerősíti a kapcsolatot.

És a kapcsolat elején jelentkező problémák és viták mindig újra és újra ismétlődni fognak... szóval ha nem oldjátok meg ezt most, akkor ez a bizonytalanság végigkíséri majd a kapcsolatot jó eséllyel... szóval.. csak őszintén, egyenesen. És legyen önbizalmad, elvégre veled van. Bátorság és sok sikert a beszélgetéshez!

2017. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt...ez a baj. Nem akarom elveszíteni. Viszont hülye se vagyok. Már volt egy nagyobb beszélgetésünk most, nem akarok folyton lelkizni...próbálom ezt jól lereagálni..de hogy lehet az ilyesmit jól kezelni, hogy minden a helyére kerüljön?
2017. aug. 1. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

"A barátom mostanába megismert egy lányt egy szórakozóhelyen akivel 0-24 beszélget. "


Hát ne haragudj, de térj már észhez.

Én ennél a pontnál már kicsaptam volna a balhét,mint minden normális ember, ha velem van, és 0-24 mással enyeleg.


Gondolom a lelkizések sem épp véletlenül vannak, de csináld csak,amíg meg nem unod te is ezeket.


Elhiszem, hogy szerelem így,meg szerelem úgy, de láthatóan sz.art sem ér, a másik látványosan le sem toj és nem tisztel.

26N

2017. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!