Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért van ez? Ilyenkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel szét mentünk.

Tartjuk a kapcsit de csak neten keresztűl.Beszélgetésekből ugy vettem le h még szeret.Hiába nem beszélgetünk napi szinten de ah ír levehető kedves meg ilyenek.Mégse akar talizni meg újra kezdeni.Pedig én is szeretem őt.

Kérte legyünk barátok mert ugy nem bántana.Ezzel mire utalhatott?

Mit lehet ilyenkor csinálni?


2016. jan. 12. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy szeret?

Akkor inkább veled akarna lenni,nem?

Kedves?

Semmit nem jelent.

"Kérte legyünk barátok mert ugy nem bántana.Ezzel mire utalhatott?"

Lehet már félrekúrt,csak van benne annyi empátia feléd,hogy tényleg nem akart megbántani.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Jó kérdés,és az is,milyen kapcsolatban voltatok korábban,miért lett vége?

2016. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokat veszekedtünk mert alig voltak talik közösprogik és mindig jött a kifogásokkal.Időt kért adtam neki.De hetekig nem válaszolt pedig rákérdeztem.

Aztán én ugy gondoltam a legjobb lesz ha eltünök.Ő fel keresett.És most itt tartunk.Tegnap feladtam neki valamit postán és ha utána se lesz semmi kontrét akkor nincs mit tennem mint elköszönni tőle végleg.Mert ez így.....

2016. jan. 12. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ez a búcsúajándék baromság,ne alázd meg magad,haver.

Nem kellesz a nőnek,fogd fel.

Egyetlen nő után sem szabad futni,csak magadat építed le vele lelkileg.

Tegyél pontot a végére.

2016. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!