Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye beleszerettem? Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye beleszerettem? Most mit lehet tenni ilyenkor? (SOS helyzet)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves lány vagyok, éppen a felnőttkor küszöbén. Udvarolt nekem egy 29 éves férfi, jól meg is kedveltem. Később meghátrált a kapcsolattól. Mikor már tartalmilag is éppen elég időt együtt töltöttünk, azt vettem észre, hogy egész nap ő jár a fejemben, vásárláskor, ebédkor, reggel, mindenkor. Ránézek a képeire, és nem az jut eszembe, hogy húú de lefeküdnék vele, hanem, hogy milyen édes és bármit megadnék, hogy megóvjam, hogy simogathassam, hogy mellettem legyen. Most eléggé baráti hangulatú beszélgetéseink vannak.

Mit tudok tenni, hogy ő is így érezzen? Kérlek segítsetek... :/


2015. júl. 2. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen beleszerettél totálisan.

Nem tudsz semmi extrát tenni, ne taktikázz mert felesleges, tölts vele együtt minél több időt, és vagy megkedvel téged, megszeret ahogy vagy avagy sem.


Kezdtem azt hinni rólam van szó de mi még nem igazán beszéltünk és képem sincs fent a neten 1 sem :)

2015. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem tenned, tölts vele minél több időt, aztán majd csak kialakul valami a részéről is - ha pl ő is vonzónak talál. :) Ha pedig egy korrekt/értelmes férfiről van szó, előbb-utóbb úgyis észre fogja venni, hogy többet érzel iránta, és ha még ennél is korrektebb/értelmesebb, akkor hamar a tudtodra fogja adni, hogy ő mit érez pontosan - akár barátság, akár több. Kitartás! :)
2015. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!