Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok túllépni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az első barátnőmön. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ő volt a legjobb, és olyan mint ő már sose lesz nekem. :/ Szerintem már rég elfelejtett amúgy... Annyira sz*r érzés. :( Még az öngyilkosságon is elgondolkodtam már.
2017. jún. 1. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és mióta vagy szingli?

Öngyilkosság? Minek? Jobb lesz attól? Nem!

2017. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot ha nem tudod elfelejteni.. akkor is ha kapcsolatban van lehet úgysem jó a kapcsolata. Ha leépít akkor így jártál akkor más nőt kell keríteni. De mindenképp próbálkozz be mert ha nem teszed a másik lányban aki vevő lesz rád őt fogod látni. Egy próbát megér.
2017. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jee,rokon lelek udv a klubban,en is gondolkoztam mar ongyilkossagon.De szuleim mindig eszembe jutnak maskepp meg tennem.Ennel rosszabb helyzet nincs is szeretni azt aki emberszamba sem vesz.Idovel jobb lesz! En is ezt varom mar egy ideje de meg semmi.Csak lesz valami na:D mennyi idos vagy?
2017. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Három honapja lett vége a kapcsolatunknak és ő már túl van rajtam, nekem viszont más sincs a fejembe, Nem bírom ki hogy ne nézzek rá stb.

Nekem is volt már olyan érzésem hogy értelmetlen így élni.

Ha kapsz valami jó tanácsot megoszthatod..

2017. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is hasonlokepp vagyok. :( Azzal nyugtatgatom magam,hogy ugyis lesz jobb nala.

19L

2017. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig lesz jobb! Vagy legalábbis fogod még azt érezni, hogy igen, ő tökéletes nekem. :)

Az emberi agy csodákra képes ilyen értelemben, begyógyítja a sebeket, csak akarni kell. Próbálj meg ne rá figyelni, ha ez segít, dobd ki a képeit, stb., és ha már üresség lesz, akkor lép be majd valaki más, aki iránt szerelmet fogsz érezni.

Viszont ha ezen kattogsz, akkor nem fogsz tovább lépni, ismerek nem egy ilyen embert.

2017. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha megint próbálkoznék nála azzal csak lejáratnám magam. Ő meg örülne magának, hogy mekkora istennő akit nem lehet elfelejteni, de az érzéseim nem igazán izgatnák. Jól ismerem egy kicsit beképzelt, bár van mire annak lennie...
2017. jún. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!