Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Beleestem egy lányba, nagyon, de nagyon szerettem. Van 1 barátnője aki nem tudom mért, de nem kedvel. Folyton együtt vannak szinte, folyamatosan avval tömi a lány fejét hogy hagyjon engem. A lány aki tetszik nekem, Ő normális és rendes, de a barátnője ellenem "hangolja". A lány aki tetszik, találkozni se akar már velem. facén is törölt mind ismerős. Folyamatosan írok rá amióta ez történt (pár napja), még nem tiltott le, de félek lefog. Személyesen se tudok találkozni vele, hogy beszélhessünk, mert látni se akar. Amúgy a lánnyal akit szeretek nincs gond, rendes csaj, és jól elvoltunk, egészen addig amíg a barátnőjét meg nem ismertem. A kapcsolat nagyon az elején volt, ezért van az hogy könnyen elfordult tőlem. Nagyon szeretem és fontos számomra, mit lehetne ilyenkor tenni? Nem akarom elfelejteni, nem is tudnám. A barátnőjével talán 1 órát ha beszélgetünk akkor amikor bemutatta. Azóta a barátnője utál, hogy mért azt nem tudom. Mit lehetne tenni hogy ez a barátnő ne akadályozzon. Félek hogy az akit szeretek is megutál. Nem adtam okot rá hogy utáljanak. Tanácsok? vagy valakivel tudnák beszélgetni?

2016. máj. 9. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pár napig hagyd utána beszélj vele személyesen valahogy. De ha a lány ilyen könnyen elenned fordult akkor nem igazán mondanám azt hogy tetszel is neki.
2016. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondta hogy tetszem neki, és többet is szeretne, idővel persze. De ez a lány folyton rajta van, és ellenem hangolja. Nem mondanám hogy gyorsan történt, de napról-napra távolabbinak tűnik. Úgy érzem hogy amíg evvel a barátnőjével van, csak messzebb kerül tőlem. Napi szinte ráírok. Ha nem írok félek azt hiszi már nem érdeklem. Ha írok akkor pedig azt hiheti hogy nagyon nyomulok, zaklatom ami nem jó. Nekem egyre rosszabb, hiányzik. A barátnőjét szeretném valahogy eltávolítani a képből, mert Ő az aki miatt ez az egész van.
2016. máj. 9. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Hagyd a csajt!
2016. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudok lemondani róla, de nem is akarok. A lány normális, csak a barátnője az aki bunkó és befolyásolja.
2016. máj. 9. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd át ezt a kérdést a tini párkapcsolatok kategóriába. Oda való.
2016. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!