Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan igazságtalan! :D Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan igazságtalan! :D Hogy lehet valaki ekkora mázlista?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaság, aminek az eredendő magját négy srác adja, akik sok éve, még gimiben haverodnak össze.

A lényeg, hogy azt vettem észre, több nő is "verseng a kegyeikért", legalábbis sokaknak bejönnek. A legtöbb lánynak több is bejön, ha nem mind a 4. A helyzet az: én is egy ilyen lány vagyok, ez van.

Na most, kettő eleve kapcsolatban van, évek óta, és ha voltak is szinglik valaha, az nem volt hosszú állapot. Az egyikük egy olyan lánnyal jár, akiről írtam feljebb, hogy többre is szemet vetett, kb. mindnél próbálkozott (nagyon régen, még gimi alatt) míg végül összejött az egyikükkel. Azóta is együtt nyomják, jó sok éve.

A másikuk barátnője "külsős", az egyetemen ismerkedtek össze. Már rég nem számít külsősnek. Így a 4 év alatt pont hogy központi figura lett.

A "harmadiknak" volt már egy hosszabb kapcsolata, és más pár hónapos kavarása, de jelenleg, évek óta már, nincs senkije, több oknál fogva. Szóval ő se nagyon játszik. (Megjegyzem, sok lány úgy viselkedik, mintha mind a három játszana. -_-)

Szóval igazából hosszú ideje csak a "negyedik" srác volt potenciális jelölt, és rendkívül idegesítő módon több nő is folyton jópofizott vele. Én személy szerint, mindig is érte voltam a legjobban oda, mert jól néz ki a feje, izmos is, rendes is, és ő kicsit olyan titokzatos meg vészjósló a többiekhez képest. De nem rossz értelemben vészjósló, hogy kötekedő alak akitől félni kell. Iszonyatosan vágytam rá mindig is, hogy összejöjjünk. De erre nem került sor. Voltak nőügyei, kavaràsai úgymond, de semmi igazàn komoly. Vagy ő koptatta le végül a lányokat, vagy a lányok őt. De aztán idővel egyre jobb pasi lett amúgy, az évek alatt, ahogy kikerült a serdülőkorból. Megizmosdott, vàltozot az arcberendezése sokat, haja is más, ruhái is. Akik ismerik, lányok, akik régen visszautasították, ma már nem tennék.

Csakhogy... Lett neki közben barátnője. 25 évesen lett az első komoly kapcsolata.

És egyszerűen a csaj akkora mázlista... Amúgy teljesen külsős, elvileg NETEN ismerkedtek meg. Rögtön beillesztette a társaságba a barátja, fiúk és néhány lány nagyon bírják, de a többi lány, hááát... :D Amúgy rögtön levágta, hogy itt egyesek hajtanak a palijára. De viszonylag jól kezeli, ami nem is lehetne nehéz, mivel megbízhatót fogott. Én attól még utálom, ez van. :D

De és csak olyan igazsàgtalannak érzem néha, itt vagyunk, ismerjük, időt töltünk együtt, szeretjük mint barátot vagy mint több, és erre egy vadidegen random csaj belül a jóba. Mekkora mázlista már. :D Ő is tudja. Az biztos. Nyert egy nagyszerű barátot, és még sokkal többet is szerintem.

Várnak a trónörökös hercegnők, és erre egy idegen királynő ül a trónra. Milyen már, mekkora mázlista már.

Tudom ez gyerekes, meg hogy alapvetően amúgy nem igazságtalan, de ez így kibukott. És a trón nem csak a barátnői posztot jelképezi, hanem egyfajta hierarchiát is, mert nyilván mikor programokat csinálunk, ő lesz mindig egy kocsiban a legjobb arcokkal, és a legszűkebb körű összeröffenésekre ő lesz mindig mindenképpen meghívva. Még se kell hívni, mert alapmagjává válik a társaságnak.

Amúgy tudom gyerekes tőlem ez az egész, de mindig is az a típus voltam, aki szereti az embereket, társaságot, akinek sok barátja, legjobb barátja, és haverja van, és akinek a baráti társaság nagyon fontos. És őt is nagyon akartam, ezt a férfit... Ha lesz is valakim, honnan tudjam hogy fog beilleszkedni közénk?!


2017. máj. 29. 20:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Örülök, hogy ezt kiírtad magadból. :)
2017. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Aha... Én nem értem, most mit szeretnél tőlünk megtudni :D
2017. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Nőj már fel b_szki, szánalmas vagy.
2017. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Kemény az élet a baromfi udvarban.

Kevés a kakas, sok a tyúk, hát még a liba!

2017. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, aha.
2017. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Tarthatod nekik a gyertyát. :D


A kérdés alapján amúgy a kérdezőben meg van minden, amit utálok a nőkben.

2017. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de rég olvastam ilyen sztorit, talán valamelyik most divatos new adult könyvben, amibe bele is aludtam kb 2 perc alatt.. :D

Hihetetlenül túldimenzionálod ezeket a fiúkat, mintha valami filmsztárok lennének.

Remélem kinősz ebből a gondolkodásból minél hamarabb. Hidd el nekem rengeteg srác van rajta kívül is. Persze agyilag neked is érni kellene még úgy látom mielőtt barátot szeretnél. Azt hittem hogy egy tizenéves írta.

2017. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Na lapozzunk akkor.
2017. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De gonoszak vagytok! :D
2017. máj. 29. 21:10
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ezt még "csajként" is idegesítő volt olvasni
2017. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!