Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelem nélkül együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem nélkül együtt leélni egy életet?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam szerelmes, se a mostani páromba, se a korábbiakba. Igazából azt se tudom az milyen érzés lehet. Ennek ellenére a barátommal szuper a kapcsolatunk már közel 5 éve. Minden klappol közöttünk, hasonló érdeklődés körünk van és a jövőt is hasonlóan tervezzük. Egymással. Már felmerült az esküvő is, 1-2 éven belül szeretnénk egybekelni. Nincs az az őrült szenvedély közöttünk, de tökéletesen megértjük egymást, boldogok vagyunk, és még a szex is működik, akkor ez így elég? Én úgy gondolom nekem igen, csak nem tudom hosszú távon neki is elég lesz-e, mert szerintem ő szerelmes belém. Lehet boldogan élni életünk végéig szerelem nélkül?


29/N


2017. márc. 23. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is meglehet, hogy te érzed a szerelmet, csak azt hiszed, hogy nem ez az. Mivel a filmekben mindenféle fenomenális atombombának ábrázolják a szerelmet, lehet te is ezt várod. Én sem vagyok a szerelmes típus, de ilyen kapcsolatban vagyok mint te. Jobbat nem fogok találni mint a párom és ő az egyetlen aki többet jelent számomra mint bárki a világon, de azt a hő nagy szerelmet én sem érzem.
2017. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen le lehet. Nem vagyunk egyformák, nekem nem menne, de ismerek párokat, ahol nem voltak nagy szenvedélyek és mégis jól megvannak. Szerintem sokkal rosszabb, amikor az emberek hajszolnak valami érzést, kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak és kétévente van egy igaz szerelmük.
2017. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

A válaszolók nagy része félre érti a helyzetet....

Itt nem az van,hogy hiányzik a rózsaszin ködös szerelem.Itt a szerelem teljesen hiányzik!!!!!!

Baráti/testvéri szeretet van,nem szerelem.

Tehát értelmezzétek a kérdést jól,szóval aki azt mondja,hogy ez igy teljesen normális és igy leélné az életét hát......


Nekem van feleségem,nincs óriási mindent felborító szerelem köztünk mint 7 évvel ezelőtt mikor összejöttünk.

De szerelem van köztünk.Nem baráti vagy testvéri szeretet hanem szerelem.

Nagyon nem mindegy!


Lehet lepontozni!!:)

2017. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság abban amit mondasz utolsó, de abban tévedsz, hogy nem értettem a kérdést. Szerintem más sem hagyta figyelmen kívül azt, hogy a kérdező nem szerelmes (nem is volt). Arról van csak szó, hogy nem vagyunk egyformák. Láthatod, van akinek elég a szeretet, valakinek szerelem is kell. Nem mondom, hogy nem jó dolog a szerelem, de alapozni én nem alapoznék rá.

30/f

2017. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó#


De szinte mindenki félre értelmezte a szituációt :)

Olvasd őket el mégegyszer.Mindegyikben az van,hogy ha nincs az az óriási szerelem az nem nagy baj stb.

De itt egyáltalán nincs és nem is volt szerelem.

A szerelemre nem alapoznál ,rendben én ezt megértem és eldofogadom.

De a baráti/testvéri szeretetre alapoznál egy egész életet?

Ezek is elmúlhatnak mint a szerelem bármikor.

Gondolom neked is vannak olyan volt barátaid akiket anno nagyon szerettél és akivel sok időt töltöttél és akikkel már szinte nem is tartod a kapcsolatot.Nekem is vannak és szinte minden embernek.

A testvéri szeretet sem más.Gondolom te is ismersz olyan testvérpárt akik rühellik egymást,pedig anno szerették.

Szóvak ok,hogy a szerelemre nem alapoznál de én a többire sem alapoznék.


És igen,igazad van nem vagyunk egyformák.

Én nem tudnék gyereket vállalni és egy életet leélni egy olyan emberrel akit csak úgy szeretek mint a kérdező a párját.De ez én vagyok!!!

Ő lehet nagyon boldog lesz így.És az is lehet,hogymajd idővel rájön,hogy ez igy kevés.

Akárhogyis lesz,én a kérdezőnek sok sikert és boldogságot kivánok.


Ne értsd félre nem vitatkozni akarok veled,csak reagáltam a te hozzászólasodra :)


13-as voltam

2017. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen pontosan emiatt vergődök. Több éve vagyok egy férfival és rájöttem, hogy sohasem szerettem igazán szerelemből, és egyre kevésbé ragaszkodom hozzá. Pontosan barátként nézek rá, vagy mintha a bátyám lenne. Soha nem fogok neki gyereket szülni, sem semmi közös dologba nem vagyok hajlandó belemenni vele, ami komolyabb, mert ez nem valódi. Egyébként én sem voltam szerelmes, csak utoljára 14 évesen (az egy 5 évig tartó tinikapcsolat volt) Azóta szerintem senkibe, pedig mindig volt valakim szinte. Viszont amint lesz lehetőségem, én lépek. Egyedül is jobb, mint valódi mély érzelmek nélkül, boldogtalan életet élni. Nekem legalábbis ez kevés.... Bízok benne, hogy Te boldog leszel ennyivel is, tényleg nem vagyunk egyformák. Én igazándiból mindenkit lebeszélnék ilyesmiről. Nekem is iszonyat nehéz lesz lépni, de ha nem teszem meg, egy szánalmas, boldogtalan, depressziós élet vár rám..... És úgy gondolom, hogy te sem vagy biztos magadban, másképp nem írtál ki volna róla kérdést...
2017. márc. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!