Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te együtt lennél így valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te együtt lennél így valakivel?

Figyelt kérdés
Ha az illető szerelmes beléd, te nem, de nagyon nagyon szereted őt és szeretnéd boldoggá tenni. Lehozná a csillagokat is neked az égről, önzetlenül szeret téged, és annyira talán már senki nem fog.

2017. febr. 10. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

ellentmondás ALERT:

"szerelmes beléd, te nem, de nagyon nagyon szereted őt"

2017. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

"Ha az illető szerelmes beléd, te nem, de nagyon nagyon szereted őt és szeretnéd boldoggá tenni."


Most szereted vagy nem? Döntsd már el.

2017. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 szereti,de nem szerelemmel.Pont ilyen kérdést akartam én is kiírni.Mennyi ideje vagytok együtt?
2017. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Akkor mégis minek jött össze vele, ha nem volt belé szerelmes? Inkább írja ki a kérdéseit a tini kategóriába, mert oda való.
2017. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ez most csak egy jól működő szexkapcsolat? Vagy csak egymás idejét húzzátok, vagy így kényelmes?
2017. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

A szerelem egy olyan folyamat ami múlik idővel.

A szeretet viszont ha fenttartják egy feltétel nélküli állapotban (persze mindkét fél) élete végéig kitarthat.

Nem baj ha nem vagy szerelmes, a szerelem tényleg olyan hatással van az agyra mint a drogok, így legalább reális keretek közt tudsz gondolkodni. Keress utána,hogy mi a különbség a szerelem és szeretet között, aztán gondolkozz el picit,hogy vele szeretnél e lenni tényleg vagy sem. Ne az alapján ítéld meg a helyzeted, hogy mások mit mondanak most itt. Később úgyis átalakul minden kapcsolatban a szerelem szeretetté.

2017. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Én sokszor voltam már szerelmes,de a feleségembe sosem voltam.


Vele inkább egy olyan erős és mély szeretet alakult ki köztünk ami számomra is hihetetlen.Vele fogom leélni az életem,imádom ,szeretem.

De sosem volt ez a rózsaszín ködös szerelem...szóval...te tudod.

2017. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem
2017. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az összes kapcsolatom ilyen volt eddig, bár ez lehet csak az én szegénységi bizonyítványom. De vagy csak én vagy csak ő volt szerelmes, míg a másik "pusztán" nagyon tudott szeretni és kötődni. Sőt, volt olyan is amikor a szerepek idővel változtak. Na az a nem mindegy... Nekem eddig működött és nem is kívánok mást. Talán mert bevált vagy mert nem tudom milyen ha mindkét fél "egyformán" szereti a másikat.. Ami viszont relatív, mert a nagyon erős szeretet és a szerelem közötti különbséget szinte lehetetlen kifejezni a való életben cselekvések által.
2017. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve ismerjük egymást, ő pár hónapja vallotta be, hogy mit érez. Többször is elmondtam neki, hogy én csak barátként tudok ránézni, de azt mondta, hogy türelmes. Nem erőszakos, sokat bókol, időnként meglep valami aprósággal, odafigyel minden szavamra. Nagyon szeretem, mint embert, mint barátot, de ennyi. Nem tudom mi lenne a legjobb, ha megszakítanám vele a kapcsolatot, hogy találjon valakit, aki ugy tudja szeretni őt, ahogy megérdemli, ahogy én nem tudom, vagy próbáljuk meg együtt. Csak ilyenkor meg valahogy az van bennem, hogy átverem őt. De elveszíteni sem szeretném. Pedig lehet, hogy neki az lenne a legjobb, ha elengedném. De az nagyon fájna. Annak örülnék a legjobban, ha találna egy nőt, akivel kölcsönösen szerelmesek egymásba és boldogok együtt, de ő hozzám ragaszkodik, én meg úgy érzem, hogy csak rabolom az idejét.
2017. febr. 10. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!