Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, a szerelem x év után elmúlik, és szeretetté alakul át, nem erre gondolok, hanem hogy megéri-e valakivel együtt maradni, ha ő nagyon szeret(szerelmes), kimutatja az érzéseit, foglalkozik az emberrel, jó természetű, magyarul halál normális pasi, akit olyan sokan keresnek, nem találnak. Érdekes módon a szex is brutálisan jól működik, tehát vonzalom azért van. Kétszer voltam szerelmes életemben, mindkét alkalommal selejtes, egoista, érzéseit kimutatni képtelen, önállótlan, motiválatlan pasi volt az illető. Hiába voltam szerelmes, boldog nem voltam mellettük egy percig sem. Elgondolkodtató, hogy létezik, hogy csak az iránt tudok így érezni, akivel valami olyan probléma van, ami alkalmatlanná teszi az illetőt egy hosszútávú, boldog kapcsolatra? És itt jön a kérdésem lényege, hogy talán meg kellene becsülni azt, aki mindent megad, de valamiért soha nem tudok rá rajongással nézni, viszont abszolút biztonságban érzem magam mellette? 25/L
2017. jan. 19. 08:37
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
keresnek,*de nem találnak
2017. jan. 19. 08:38
 2/28 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben azt mondom, hogy igen, érdemes megbecsülni és vele maradni, mert vele akár még boldog is lehetsz. Jobb, ha eszedre hallgatsz, főleg ha azt súgja, hogy nálad is lehet valami gond, ha tényleg ilyen pasik vonzanak.

Egy teljesen jól működő kapcsolatot kár lenne eldobni egy kis altesti gerjedelmért, ami úgy is elmúlik rövid időn belül. Mert hiába voltál azokba szerelmes, mégsem tartott örökké.


Most van egy olyan kapcsolatod, amit a legtöbben keresnek, csak annyi, hogy te nem évek múlva jutsz el oda, hogy minden jó, jó a szex, a beszélgetés, csodálatos ember, szereted és tiszteled, de (már) nincs szerelem, hanem innen indulsz. Ezzel szerintem egész odáig nincs is semmi baj, amíg van benned annyi tartás, hogy hűséges is legyél hozzá is, és az elveidhez is. Vagyis nem fogsz öt év házasság és két gyerek után ész nélkül felrúgni mindent egy züllött, értéktelen pasasért, akire átnedvesedik a bugyi.


Ha úgy érzed, hogy tudsz nemet mondani, és kitartasz a párod mellett, akkor hajrá, neked szurkolok!

De ehhez el kell jutni a jellemfejlődés egy olyan fokára, amikor már csak az eszedre hallgatsz, nem a szívedre, vagy más szervekre.

2017. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mennyire szereted.Ha a szex is jó és csak a rajongás hiányzik,akkor lehet,hogy én a helyedben már nem keresnék mást.Esetleg átgondolnám,hogy mi miatt nem vagyok szerelmes,mi hiányzik hozzá.
2017. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Igen, mert ismerem magam és tudom, hogy racionális típus vagyok, aki nem fogja a szeretetet eldobni akkor sem, ha valaki mást meglát és megtetszik neki.

Ha te tudod magadról, hogy szenvedélyes típus vagy, aki egy vonzalmat nem tudna elnyomni később, akkor gondolkozz el rajta

2017. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az a baj, hogy a beszélgetés nem csodálatos, ő nagyon játékos, vidám ember, pozitív életszemlélettel (amivel nincs is baj, sőt) , én viszont melankolikusabb vagyok, vannak problémáim, amiket szívesen megbeszélnék vele, de nem igazán lehet, mert annyira felszínesen gondolkodik ezekről, szinte mindent elviccel, vagy nem képes olyan mélységekig belemenni, ahogy nekem arra szükségem lenne. Alapvetően zárkózott vagyok, de elég a megnyíláshoz annyi, ha észreveszem, hogy valaki hasonló beállítottságú, vagy kimutatja, hogy igazán érdekli, mi van a lelkemben. Őt nem hibáztatom ezért, mert ez nem egy rossz tulajdonság, ő egyszerűen csak ilyen , könnyen veszi az életet, nem agyal semmin.Csak ugye így nincs meg köztünk a lelki összhang sem. Igazság szerint nagyon vágyom a szerelemre, persze arra a fajtára, ahol az illető lelke legalább ugyanannyira megérint, mint a külső tulajdonságai. Nála sajnos nincs meg az az érzés, hogy mosolygok, és sugárzok, ha róla beszélek, vagy eszembe jut, egyszerűen csak jó hogy van. De úgy érzem, hogy ez hosszútávon kevés lesz...Csak nehéz meghozni a végső döntést, mert ugyanakkor ott van annak a lehetősége is, hogy utólag megbánom majd, hogy nem tudtam úgy értékelni.
2017. jan. 19. 09:09
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem részemről inkább csak nagyon erős kötődés van, ha őszinte akarok lenni magammal, nem biztos, hogy akár szeretetnek is mondhatnám.
2017. jan. 19. 09:13
 7/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a nőknél ez miért van, de már nem az első ilyen sztorit hallottam. Egyébként barátságból lett párkapcsolat? Mert akkor szokott ilyen lenni, hogy az egyik fél rajong a másikért, a másik meg ismeri, és tudja, hogy jó ember, de max barátsággal szereti.

Az a baj, hogyha ez már 25 évesen előjön belőled, akkor biztos, hogy meg fogod egyszer csalni, vagy legalábbis később el fogod hagyni, mondjuk 35 évesen, 2 gyerek után. Viszont ezt annyira nem értem a nőkben, hogy miért a suttyókhoz vonzódnak, akik nem becsülik meg őket. Persze, biztos izgalmasabb azon agyalni, hogy most vajon leordítja-e a fejem azért, mert 12:03 lett kész az ebéd, nem délre, vagy mosolyog egyet, és segít megteríteni, mert nőként tekint rád, és nem konyhai kisegítőként. Férfi szemmel számomra ez érthetetlen. Én a bunkó pitsákat nagyon messzire kerülöm, csak aranyos lányokhoz tudok vonzódni, úgy látszik a nők máshogy vannak bekötve. Az, hogy a mostani barátod nem egy gyökér, téged zavar. Lehet keringeni a tűz körül, ez az igazság. Ne az motiváljon, hogy vele biztonságban vagy, meg jó ember, mert ez nem fog kitartani örökké, pláne, ha még szeretet sincs felé, nemhogy szerelem. Így becsapod őt, nem, nem magadat, hanem őt, ami eléggé inkorrekt.

2017. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem barátságból alakult át a kapcsolat, eleve párkapcsolatnak indult. Megismerkedésünk utáni első néhány randin azt éreztem, hogy kialakulhat a szerelem, de aztán ahogy telt az idő, egyre kevesebb esélyt láttam erre. Éppen ezért gondolkodom a szakításon, mert nem akarom átverni.Csak azért nem léptem meg eddig, mert sokáig még reménykedtem benne, hogy talán csak késik az érzés. Remélem nem igaz, hogy csak bunkó, flegma pasikba tudok beleszeretni, a két említett illető is eleinte kedvesnek és odaadónak mutatta magát, később mutatkoztak meg a negatív jellemvonások, de akkor már késő volt, beléjük szerettem. Lehet, hogy egyszerűen még nem találtam meg azt az embert, aki kedves és odaadó, mindemellett férfias, és nagyon vonzó számomra.
2017. jan. 19. 10:10
 9/28 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de akkor se értelek. Akkor miért hagytad, hogy ez a srác beléd szeressen? Komolyan úgy tudtok játszani a férfiak érzéseivel, mint macska az egérrel.

Szakítasz majd vele, és tudod ő mit fog érezni?

"Nem hiszem el, komolyan, normális voltam vele, figyelmes voltam vele, szerettem, szex is jó volt, mi a tökömet kéne még csinálni, hogy egy nő megbecsüljön?"

Nagyobbat fog sérülni, mint gondolnád, lehet ő is elkezd majd lekezelően bánni a nőkkel, aztán jöhettek sírni, hogy nincs egy normális férfi, pedig van, csak meg kéne becsülni.

Persze, nem, nem azzal van a baj, hogy nem vonzódsz hozzá, és nem szereted, hanem azzal, hogy a saját érdekeid miatt totálisan hülyét csinálsz belőle.

2017. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te kevered a drámát és az azzal járó andrenalinlöketeket a szerelemmel. Ez nagyon jellemző azokra, akik kevés önismerettel rendelkeznek - javasolnám ennek a fejlesztését első körben.
2017. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!