Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves lány vagyok, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, a barátom 22. 2 éve vagyunk együtt, lassan már 1 éve élek nemi életett. Eddig nem történt a szex közben ilyen Velem?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam elélvezni szex közben azt sem tudtam milyen érzés, ma viszont szex közben remegni kezdtem de csak ott "belül" a barátom is mondta hogy érzete hogy remegek ez most az volt?

2016. dec. 19. 21:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam a barátom 22 éves*
2016. dec. 19. 21:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tudod biztosra, hogy "az" volt-e, akkor nem. Hidd el, azt észreveszed egyértelműen.
2016. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet próbálj önkielégíteni, mert azalapján, amit írsz, rohadtul nem ismered a saját tested
2016. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit megkönnyítem a dolgot, de lazán ráguglizhazzál volna...


Ha orgazmusod van nem remeg odabenn. Max előtte érzed úgy, ahogy feszül az egész és ki akar törni a gyönyör. Orgazmus előtt au egész tested megfeszül, az izmaid. Főként a láb, medence, karok (egyénenként nyilván eltér) majd jöna várva várt ó!


Egy hatalmas mély összehúzódás a hüvelyben. Majd utána további sza

2016. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szabályos összehúzódások. Hirtelen elkezdesz érezni stb. Sokkal érzékenyebbé válik a hüvelyed, bő váladékot fog ereszteni. És a tested remeghet, az egész, belülről forrónak érzed az egész tested, kívül meg minden hideg,kivéve a párod :)


Bocsi, hogy kettőbe küldtem el

2016. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Basszus. Ez azért durva, hogy 19 évesen nem tudod, milyen az orgazmus. Azért általában a pubertáskor környékén már maszturbálnak a gyerekek, ami teljesen normális és szerintem szükséges is. Először a saját testedet kéne felfedezni...
2016. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló, a hüvelyi orgazmus elég ritka, 19 évesen még végképp, miért lenne gáz, ha 1 év alatt még nem tapasztalta meg??

Kérdező, csiklói orgazmusod sem volt még? (egyébként az sem remegéssel jár, szóval nem hiszem, hogy eltéveszthető)

2016. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, ritka. Ráadásul sokkal több nő játssza meg, mint a férfiak gondolnák...
2016. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt már m2 orgazmusom, de a csiklói a gyakoribb, viszont tényleg tudni fogod, hogy az orgazmus volt-e vagy sem. Azok alapján amiket leírtal: nem.

Masztizz többet, ismerd meg magad. De 19 évesen nem volt még orgazmusod? O.O

2016. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Elluska válasza:
Amikor elélvezel akkor belül lüktet, összehúzódik többször is a hüvelyed.
2016. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!