Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 20 évesen megtalálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 20 évesen megtalálja a lány azt akivel együtt akar élni, össze akar házasodni, gyereket akar szülni? Ez a 21. század rendje?

Figyelt kérdés
Már 14 évesen is lehet olyat találni akivel összeházasodik a lány és mellette érik nővé? Én 27 évesen még nő nélkül akkor,hogyan fogok olyat találni akiben bízhatok és össze is házasodunk? Amúgy az unokaöcsém sem házas még és 2éve együtt vannak a barátnőjével és 24 és 25 évesek.

#olasbdvjkoébpiudv
2016. jún. 8. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

"olasbdvjkoébpiudv"


Szellemi szinted demonstrációja.

2016. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


Szerintem ennél a kérdésednél is kitudnád ezt tárgyalni, meg legközelebb több ilyen keresesési kulcsszót adj meg, olyan jó olvasni....

2016. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már ott borul az elmélet, hogy a mai lányok nagy része egyáltalán nem akar gyereket szülni.
2016. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvastam én is itt erre utaló kommentet, de nem értek egyet vele. Én most 23 éves vagyok, mégis merőben mások az elképzeléseim azzal kapcsolatban, hogy ki mellett tudnám leélni az életem, mint három évvel ezelőtt (konkrétabban: egyetem előtt még jóval pörgösebb voltam és ilyen partner mellett is képzeltem el magam, most már inkább nyugalomra és stabilitásra vágyom).
2016. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van aki megtalálja hamar, van aki később, van aki soha, van aki nem is akarja. Kb ennyi.
2016. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár évig gondolják csak így, aztán kell a váltás! Ezután mással is így gondolják és újra váltás.
2016. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!