Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, aki még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki még mindig élete első szerelmével van együtt kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha van, aki még mindig az első komoly barátjával/barátnőjével van kapcsolatban, akkor hogy írná le a kapcsolatukat? Milyen így? Nem volt soha olyan érzésetek, hogy mással is kellene találkoznotok? Voltak hullámvölgyek a kapcsolatban? Mi tart össze titeket? Bármire kíváncsi vagyok az ilyen kapcsolatokkal kapcsolatban.

2016. jún. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyen kapcsolatban élek. 17éves korom ota vagyunk mindent megtesz értem. nagyon szeretnék kiprobálni mást,de félek,mert nem szeretném elveszíteni. lelkiekben minden tökéletes,de gyereket addig nem szeretnék
2016. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés helyzetben, viszont több ilyen párt is ismerek. Az egyik pár esetében voltak hullámvölgyek, volt egy pár hónapos mosolyszünet is, de már 5-6 éve együtt vannak. A másik pár, akik most eszembe jutottak, nemrég házasodtak össze. Talán 3 vagy 4 éve vannak együtt. Mindannyian huszonévesek.

Sőt, van még két pár, ők is már legalább 4 éve együtt vannak.

Nem látok bele a kapcsolatukba, mert a középiskolai ballagás óta nem beszéltem velük, osztálytalálkozó sem volt, sajnos.

2016. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 a 24 kisfarkas ***** válasza:
100%
Én még együtt vagyok vele , 24/F vagyok, és ő is ugyan ilyen idős. hullámvölgy volt,most is van. sajnos. ami összetart az belül valami, megmagyarázhatatlan, az hogy az a szerelem ami van az egy elemi szép dolog. Viszont hiszünk az érzésben,ezek ellenére mindig van valami probléma.de se veled se nélküled, majd jobb lesz, igyekszem :) hogy boldog legyen mellettem és ne menjünk szét 3. felek miatt!
2016. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társkeresön sok az olyan lány 28-33 közt, hogy 15-17 évesen összejött a pasival. Egyrészük hagyta magát felcsinálni van köztük aki 2 szer is aztán sirnak rinak hogy szar az életük sokminden kimaradt nekik ..
2016. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!