Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, a szerelem x év után elmúlik, és szeretetté alakul át, nem erre gondolok, hanem hogy megéri-e valakivel együtt maradni, ha ő nagyon szeret(szerelmes), kimutatja az érzéseit, foglalkozik az emberrel, jó természetű, magyarul halál normális pasi, akit olyan sokan keresnek, nem találnak. Érdekes módon a szex is brutálisan jól működik, tehát vonzalom azért van. Kétszer voltam szerelmes életemben, mindkét alkalommal selejtes, egoista, érzéseit kimutatni képtelen, önállótlan, motiválatlan pasi volt az illető. Hiába voltam szerelmes, boldog nem voltam mellettük egy percig sem. Elgondolkodtató, hogy létezik, hogy csak az iránt tudok így érezni, akivel valami olyan probléma van, ami alkalmatlanná teszi az illetőt egy hosszútávú, boldog kapcsolatra? És itt jön a kérdésem lényege, hogy talán meg kellene becsülni azt, aki mindent megad, de valamiért soha nem tudok rá rajongással nézni, viszont abszolút biztonságban érzem magam mellette? 25/L
2017. jan. 19. 08:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar belém szeretett...A legelső időszakban, amikor még bőven azt éreztem, hogy én is tudom majd viszonozni az érzéseit. Kb 1-1,5 hónap találkozgatás után elmondtam neki, hogy én nem vagyok szerelmes, nem tartom kizártnak, hogy idővel kialakuljon, de nem akarom őt bántani, inkább legyen vége. Erre ő azt mondta, hogy ha még látok egy kevés esélyt erre, akkor folytassuk, adjak időt magamnak, hátha. Itt nem tudja még az ember, hogy mi a helyes, hogy mit fog érezni a másik iránt 2-3 hónap múlva, engem is az tartott benne a kapcsolatban, hogy jól érzem magam vele, működik a kémia köztünk, miért ne alakulhatna ki? De sajnos nem így lett. Lehet, te úgy ítéled meg, hogy játszottam az érzéseivel, de egyáltalán nem állt szándékomban. Nem vagyok lelketlen, rettenetesen gyűlölök másnak fájdalmat okozni.
2017. jan. 19. 10:32
 12/28 anonim ***** válasza:
15%

Zárkózott, melankolikus csajként, mély érzelmekről beszélsz, pedig ezek a mélységek valószínűleg pont odáig terjednek, hogy legyen egy pont olyan pasid, mint amilyet a legtöbb nő akar. Erre jön még az, hogy hisztis vagy és magadban bizonytalan.

77%-os jókat írt.

Szakíts szegénnyel, mielőtt tönkreteszed.

2017. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem lelketlen vagy, hanem felelőtlen, és gyerekes. 25 évesen a rózsaszín pillangókat várod, aztán ha ehelyett kapsz egy jó életet, akkor eldobod, mert nincs meg a pillangó. Tetszik, nem tetszik játszottál vele, és az érzéseivel. Szerinted amúgy ha szerelmes beléd akkor azt fogja mondani, hogy "Oké, akkor szakítsunk", vagy pedig azt, hogy maradjatok, és ő meg elhatározza, hogy a végsőkig küzd érted, meg fog mindent tenni? Voltam már nem egyszer ebben a helyzetben, hogy szerintem minden marha jó volt, aztán hideg zuhany, szakítás, összejön egy gyökér trógerrel, aki már 25 évesen alkoholista és célok nélküli tróger, aztán 2 hónap múlva meg jön, hogy így szeretlek, úgy szeretlek. Mindig óriási sokként élt, és hónapokig nem tudtam hova tenni, hogy megint mit rontottam el. Tudom mi volt a legdurvább? Hogy képtelenek voltak felfogni, hogy ez így baromira nem volt fair, és nem értették, hogy miért vagyok kiakadva. Hát azért, mert hogy nekem farkam van, ugyanúgy van szívem, és ugyanúgy vannak érzéseim, csak ezért és semmi másért.
2017. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszodban van a kutya elásva.

Nem illetek össze. Neked olyan pasi kell, akivel nagyokat lehet lelkizni, drámázni, pátyolgat a depressziódban, és fogja a kis kezed amíg kibőgöd magad.

A pasid pedig nem hajlandó pszichológust játszani melletted, inkább az élet napos oldalát nézi, és mutat némi érzéketlenséget is. (Látod, mégis van benne is egoista és érzelmeit kimutatni képtelen oldal, ami bejön...)

Ha azt írtad volna, hogy ő egyben a legjobb barátod, és bármit meg tudtok beszélni, akkor érdemes vele maradni.


De így nem.


Ennek ellenére az első (kérdés alatti) mondatod az, hogy foglalkozik veled. Most akkor odafigyel a lelki mélységeidre vagy sem? Mert egyszerre a kettő ugye nem lehetséges.


Nálad nem a szerelem hiányzik egyedül ebből a kapcsolatból, inkább én úgy érzem, hogy társas magányban élsz jelenleg, mert vele nem tudsz beszélni bizonyos dolgokról, más meg nincs, akivel lehetne.


Az első olyan pasi el fog sodorni, akinek el tudod bőgni magad, és meghallgatja, hogy panaszkodsz egy kicsit! Ezt már most tudom borítékolni.

2017. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

10:40 én azt nem értem, hogy te úgy gondolod, hogy a szerelem döntés kérdése? Vagy számodra elég az, ha valaki csak szeret téged, mint egy barátot, és erre az érzésre alapozva veled marad? Vagy szerinted egy nőnek mindenkibe bele kellene tudnia szeretni, aki rendes, jólelkű, jóravaló férfi? Akkor miben más egy párkapcsolat, mi különbözteti meg a többi emberi kapcsolattól? Én nem a pillangókat várom elsősorban....Hanem azt, hogy egy olyan ember legyen a párom, akivel nem csak elvagyok a langyos vízben, hanem nem tudok meglenni nélküle, aki őrülten hiányzik, ha nincs, akiért mindent megtennék, annyira fontos nekem.Ezért én téged nem értelek.Sajnálom, hogy sokat csalódtál, de nem gondolhatod, hogy ezek mellé a pozitív tulajdonságok mellé nincs szükség valami pluszra, amitől valaki mindenévé, életévé válsz.


11:11 Az, hogy foglalkozik velem, azt takarja, hogy rengeteget babusgat, sok szeretetet ad, ellenben az előző párommal, aki leszart magasról. Igazából mindig elmondja, hogy bármit megoszthatok vele, és szóljak, ha valami zavar a kapcsolatunkban, azt közösen megoldjuk, stb. De ha aztán tényleg szólok valami miatt, azt nem veszi komolyan, elvicceli, illetve ha lelkizni kezdek (ez nem azt jelenti h heti szinten bőgök és ki vagyok borulva előtte, csak elmondom valamivel kapcsolatban az érzéseimet), akkor mindig valami olyasmit mond, hogy sokkal jobban szereti a nevetős, felszabadult énemet, mint ezt a gondolkodós, szomorkás oldalamat, és érdemben nem sok mindent fűz hozzá az elmondottakhoz.

2017. jan. 19. 11:57
 16/28 anonim ***** válasza:

A szerelem nem döntés kérdése, de akibe nem vagyok szerelmes azzal nem jövök össze, és nem 1-2 év múlva találom ki, hogy hát bocs, nem jött meg a szerelem, pedig vártam. Ha nem szeretek valakit, akkor nem jövök vele össze, mert tisztelem annyira, hogy nem nézem hülyének, hogy jójó, langyos víz meg minden, de amíg nem lesz más, addig jó leszel te is. Meg kéne tanulni felelősséget vállalni a tetteidért, és döntéseidért. Amíg ez nincs meg, addig teljesen felesleges bárkivel is párkapcsolatot kialakítanod, mert nem szerető, odaadó társ leszel, hanem csak valaki, akinek ki kell nyalni a popsiját, de vissza semmit nem kap az ember. Ilyen gondolkodásra senkinek nincs szüksége.

Egyébként igen, ha velem egy lány normális, kedves, aranyos, és törődik velem, és még tetszik is külsőre, akkor tuti, hogy beleszeretnék, még akkor is, ha vannak hibái, vagy akkor is, ha nem top díva külsőre, de érzek egy kis vonzalmat külsőre is, mivel ha a lelkét imádom, és egy kicsit is tetszik, akkor számomra ő lesz az álomnő.

2017. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Az, hogy foglalkozik velem, azt takarja, hogy rengeteget babusgat, sok szeretetet ad, ellenben az előző párommal, aki leszart magasról."

Nem, te egyáltalán nem ezt akarod. Most megkaptad, mégsem vagy szerelmes. Az előző párodba pedig az voltál.

Az külön vicces, hogy más válaszokra reagáltál valami felszínes drámázást, de engem csak lazán lepontoztál. Aztán, újra igazoltad azt, amit írtam. Hiába akarod magad többnek mutatni, ha csak szellemi mélységre futja.

2017. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én senkit nem pontoztam le....Nem szoktam se le, se felpontozni senkit, nem foglalkozom ilyenekkel...Nem volt mit reagálnom arra, hogy "hisztis vagyok" amíg nem fejted ki, mire gondolsz, csak vagdalózol, addig mit kezdjek ezzel? Azt látom, hogy szeretsz egyből támadni, és pár mondat alapján megítélni és végleges leírni másokat.
2017. jan. 19. 12:21
 19/28 A kérdező kommentje:
12:06, én első látásra, vagy első találkozás alkalmával még nem lettem szerelmes senkibe, kellett hozzá azért jó néhány alkalom, míg kialakult.És mint ahogy írtam, én az elején azt éreztem, hogy bele tudnék szeretni. Nem 1-2 év után találom ki,még csak 3 hónapja vagyunk együtt.
2017. jan. 19. 12:26
 20/28 anonim ***** válasza:
Az nem megbecsülés lesz,ha vele maradsz, hanem sajnálat vagy a másik verzió a félelem, attól, hogy nem találsz normális férfit. Nagy a valószínűsége, hogy nem is fogsz, mivel minden passzol a jelenlegi kapcsolatodban. De te is tudod a szerelem az mulandó, szóval ugorj új kapcsolatba, hogy újra éld át a hormonpezsgést. Vele maradsz, úgyis megfogod csalni és azzal jössz össze, akit igazából nemis ismersz. Hiába vinnétek a kapcsolatba új dolgokat és töltenétek el közösen, külön sok időt, akkor is azt éreznéd új kell.Ez a forróvérűség.
2017. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!