Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, a szerelem x év után elmúlik, és szeretetté alakul át, nem erre gondolok, hanem hogy megéri-e valakivel együtt maradni, ha ő nagyon szeret(szerelmes), kimutatja az érzéseit, foglalkozik az emberrel, jó természetű, magyarul halál normális pasi, akit olyan sokan keresnek, nem találnak. Érdekes módon a szex is brutálisan jól működik, tehát vonzalom azért van. Kétszer voltam szerelmes életemben, mindkét alkalommal selejtes, egoista, érzéseit kimutatni képtelen, önállótlan, motiválatlan pasi volt az illető. Hiába voltam szerelmes, boldog nem voltam mellettük egy percig sem. Elgondolkodtató, hogy létezik, hogy csak az iránt tudok így érezni, akivel valami olyan probléma van, ami alkalmatlanná teszi az illetőt egy hosszútávú, boldog kapcsolatra? És itt jön a kérdésem lényege, hogy talán meg kellene becsülni azt, aki mindent megad, de valamiért soha nem tudok rá rajongással nézni, viszont abszolút biztonságban érzem magam mellette? 25/L
2017. jan. 19. 08:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem és 35 éves vagyok, talán azért mert voltam 3 alkalommal szerelmes mint a nagykönyvben és soha nem alkudtam meg ilyen kérdésben, de mivel mindenkinek mások az igényi, így neked kell tudni mire van szükséged?!

Én azt gondolom túl fiatal vagy, hogy elkötelezd magad egy olyan férfi mellett akitől csak biztonságot kapnál és vele sem korrekt ez így.

2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Selejtes, egoista, érzéseit kimutatni képtelen, önállótlan, motiválatlan pasi volt az illető"

Áhhh... mintha csak magamról olvasnék! X)

És Te milyen személyiségnek tartod magad?

Kérdeznék még egy vicces dolgot, mert emlékeztetsz valakire az anekdotád alapján, írd le kérlek édesapád házának számát település és utca nélkül. Csak egy számot kérek. Egy kis számmisztika! :)

2017. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Csak mondanám azoknak a kedves válaszolóknak, akik szerint ÉN játszok mások érzéseivel, hogy szakítottam vele, és kiderült, hogy már nem is szerelmes(csak a kapcsolat elején volt az), sőt ő is szakításon gondolkozott egy ideje, csak kényelmes volt neki ez a kapcsolat. Mindezt úgy, hogy rendszeresen elmondta nekem, hogy szeret, és a viselkedése 100%-an arra utalt, hogy szerelmes belém, semmiféle változás nem volt a kezdeti időszakhoz képest,-amikor állítólag még hatalmas érzései voltak irántam. Azt mondta, már csak azért mondta az utóbbi időben, hogy szeret, hogy engem teszteljen... Most akkor ki vert át kit??? Elárulom, én bőgtem végig teljes másfél napot a csalódottság miatt, velem hitették el, hogy szeretnek, miközben semmit nem jelentettem neki, őt pedig meg sem érintette az egész...És biztos vagyok benne, hogy nem büszkeségből hazudta azt, hogy nem szerelmes, ez egyértelműen kiderült a beszélgetésünkből.
2017. jan. 22. 23:10
 24/28 anonim ***** válasza:
Aki másnak vermet ás..
2017. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Süt rólad, hogy gyűlölöd a nőket, és ha valaki elkövet egy kis hibát, úgy felnagyítod, mintha valami hatalmas bűnt követett volna el...Nem kicsit igazságtalan a hozzáállásod, továbbra is engem ítélj el, ne törődj vele még véletlenül sem, hogy végül ő k*rt át engem...Itt most velem b*sztak ki, de nagyon, engem egy percig nem sajnálsz, mert te mindig a férfiak pártjára állsz, ő ezt nyugodtan megteheti ugye, mert ha férfi akkor legyen csak gerinctelen, az nem számít...Velem ellentétben ő tényleg eljátszotta a halálos szerelmet, a viselkedésével és a szavaival is arra utalt folyamatosan, hogy velem képzeli az életét, és hogy én vagyok a mindene. Ez a másik átverése, nem pedig az, hogy rövid ideig vele maradok, mert várom, és remélem, hogy megváltoznak az érzéseim.
2017. jan. 23. 08:30
 26/28 anonim ***** válasza:

Mondd, most mégis mit rinyálsz, hogy átvertek? Nem szeretted, színtiszta kényelemből voltál vele, akkor most mit vagy kiakadva, hogy ő sem szeret és hasonlóan állt a kapcsolatotokhoz? Megjátszotta magát, na és akkor mi van, ha egyszer nem szereted, mit számít?

Ennyire fáj a törékeny kis egódnak, hogy mégse kellesz neki, nekiállsz bőgni, mint valami fürdősk-rva, miközben nem is érzel iránta semmit?


Ez a mártírkodásod ritka gusztustalan dolog, szedd össze magad és legközelebb addig ne is kezdj kapcsolatba, amíg nem vagy biztos az érzéseidben - a "majd kialakul a szerelem is" dolog nettó baromság, egyáltalán nem így működik a dolog és 25 évesen ezt igazán illene tudnod. Bár neked úgyis a dráma kell, szóval nyugi, hamarosan úgyis találsz valami őstulok alfahímet aki játszadozik veled és szarik a fejedre, attól majd érzed a tüzet meg a bizsegést.


És nem, nem vagyok nőgyűlölő, csak nőként is rühellem az ilyen kis öntelt, egomán drámakirálynőket, akik profi módon hárítják magukról a felelősséget másokra. Igazán kihúzhatnád a fejed a hátsódból, de mivel a te fajtád erre nem képes, így a továbbiakban is minden jót a sorozatosan befuccsoló, rövid, de cserébe drámában dús és "izgi", párkapcsolataidhoz.

2017. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nagyon félrementél, mert nem vagyok nőgyűlölő, csak a te általad képviselt gondolkodásmódot rühellem. Simán elvoltál, eljátszogattál vele 3 hónapig, mert hát te nem akarsz fájdalmat okozni, meg ezt azt csinálni, de igazából nem szereted, ő babusgat, te meg kihasználod.

Aztán rájössz, hogy hú b....szki, hát nem is imádta női mivoltodat.

Tudod ilyenkor mi lenne egy normális nő reakciója?

"Hú, most megnyugodtam, hogy nem okozok neked fájdalmat ezzel, örülök, hogy nem vesztünk össze, ha egyébként benne van, a jövőben beszélgethetnénk, de ezzel akkor a párkapcsolatnak legyen vége"

Erre a te reakciód a rinyálás, mert a te egódat is megsértették, és nem csak ő sértette meg a tiédet.

Nagyon gyerekes viselkedést tanúsítasz, és persze jön az, hogy nőgyűlölő vagyok, csak azért mert nem tudlak sajnálni akkor ha valakivel inkorrektül viselkedtél, és visszakaptad. Persze lehet még keresni a kifogásokat, hogy mekkora tróger szemét az összes férfi, meg én mekkora nőgyűlölő vagyok, csak az a baj, hogy ez nem igaz. Nálad a Karma visszajátszott, ezt megemészteni nem tudod, és nem, nem azért bőgsz másfél napja mert vége a kapcsolatnak, hanem mert a pici egódnak nem felelt meg a srác válasza.

2017. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Valóban arról van szó, hogy a női önbecsülésednek nem esett jól. Ugyebár nem mindegy ki dob kit és az sem, hogy a háttérben már volt valaki a dobáskor. Ha te mondtad volna ki előbb, legyen vége, akkor nem sírdogáltál volna.

Szakításkor azt bírom, akinek már van valakije a háttérben, elő próbálja adni, de nekem is rossz ám, hogy vége! :D JA azért fut más karjaiba :D és még sírni is tud a szakító fél. :D Amúgy te sose fogsz találni normális férfit csak "selejteseket". Ez a normális férfi, aki meg kidobott, biztos azért, mert te nem vittél semmit a kapcsolatba, csak ő. Kész pi..a melegmálé!

2017. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!