Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Azóta sem mutatott be az apukájának, csak aza anyukájának. Jelent ez vmit?

Figyelt kérdés
A szülei házasok, együtt vannak, harmonikus a családi kapcsolat, mindenki tud rólam, meg ha elutazom, szoktam nekik küldeni lapot. Anyukájának nagyon tetszem ( a párom elmondása szerint) de ennek ellenére az apukájának még sosem mutatott be. Elég konzervatív vallásos emberek, én nem vagyok vallásos, de azt gondolom, hogy nagyon szolid vagyok, közvetlen és nyitott... Az apukája pedig egy sikeres elismert ember, és tudom, hogy kíváncsi rám. Kicsit inkább mintha a párom nem hozott volna össze még olyan alkalmat, ahol megismerkedtünk volna... Volt már valaki hasonlóan? Lehet ennek valamilyen oka, vagy csak túlgondolom a helyzetet és várjak még?

2016. okt. 13. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gondolod túl, több, mint furcsa, hogy 1 év alatt miért nem mutatott be. Miért nem kérdezel rá a barátodnál erre? Csak ő tudja a miértet.
2016. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy fél egyszerre mindkét fél előtt lenni, mert ők máshogy ismerik, mint te. Ez a jó eset.


Lehet, hogy csak egy nagyobb kaliberű esemény során akarja a nagy találkozót. Ez még jobb.


Rosszabb, ha nincsenek is szülei, csak úgy kitalálja.


Még rosszabb, ha szülei börtöben vannak vagy ilyesmi.


Már-már minősíthetetlnül rossz, ha a szülei ősubnkó prolik.


Legrosszabb ha a szülei 2 urna és velük szokott beszélgetni, vagy akár 2 holttesttel, de talán ezt nem.

2016. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeee :'D Vannak szülei hála égnek, hisz anyukáját már ismerem. Gondoltam màr arra is, hogy lehethogy az anyukájával közvetlenebb a viszonya és könnyebben meg tud neki nyílni velem kapcsolatban, míg az apukájától "jobban tart" ...
2016. okt. 13. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az is lehet, hogy az apja máshogy áll hozzá, vagy egy kapcsolatához. Vagy csak olyan a jelleme, hogy szégyenli előtted. Kérdezz rá, az a biztos.
2016. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ők azért máshogy ismerik a páromat, gondolom a nevelésükből adódóan sokkal konzervatívabbnak gondolkák, én viszont tudom, hogy a páromnak vannak más nézetei...
2016. okt. 13. 23:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ciki rákérdezni? Nem szeretném hogy akkor "direkt bemutatlak jolvan gyere", hanem úgy vàrnàm, hogy magától bemutasson...
2016. okt. 13. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
1 év után ciki bármit is megkérdezned a párodtól?? jó kapcsolat lehet
2016. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Vannak dolgok amik még 20 év után is "ciki"-k.

2016. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!