Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te együtt lennél így valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te együtt lennél így valakivel?

Figyelt kérdés
Ha az illető szerelmes beléd, te nem, de nagyon nagyon szereted őt és szeretnéd boldoggá tenni. Lehozná a csillagokat is neked az égről, önzetlenül szeret téged, és annyira talán már senki nem fog.

2017. febr. 10. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, hányan élnek ilyen kapcsolatban, kérdező! Legalább a kapcsolatok 95 %-a áll fenn ilyen feltételek mentén. Nem várható el mindenkitől, hogy megtalálja az igazit. Nekem közel 50 kapcsolatomba és egy elrontott házasságomba került. Mos gondolj bele, ha mindenkinek be kellene járnia ezt az utat...
2017. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

ÉN ilyen kapcsolatban voltam egy nővel, tudtam, hogy nem szeret annyira ahogyan én őt, sőt szinte csak mint barát már, eleinte még minden jó volt de idővel a lelkesedése aláfagyott....

Rossz volt belátnom és elfogadnom, hogy ő nem akar tőlem többet haverságnál én meg folyamatosan többre vágytam, mond el neki, szar lesz de mond el.

2017. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kölcsönös szerelem alapfeltétele egy párkapcsolatnak.
2017. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lennék!Megmondanàm neki hogy legyünk barátok!Csak akkor jönnék össze vele ha többet éreznék irànta !Sztem mond meg neki igy csak mégjobban reménykedni fog !
2017. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!