Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért nem tudják elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják elfogadni, ha egy férfit nem érdekelnek? Illetve a férfiak szerint mindenképpen kell-e szerelem ahhoz, hogy egy nővel együtt járjanak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom fogadni. Mondtam már srácnak, hogy kedvelem,
2017. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: ő mondta, hogy ő is engem barátnént. Megértettem, barátok vagyunk azóta is, nem próbálkoztam nála többet
2017. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmúltál már 25, akkor a szerelem azután jön, hogy már együtt jártok.
2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megint mi ez az általánosítás?

Nyilván senkinek sem esik jól a visszautasítás, de természetesen elfogadom, ha így alakul, nagyon mást úgysem tudnék tenni és szerintem ezzel a nők nagy része így van. Ezek szerint téged pont olyan nővel hozott össze a sors aki nem ért a szép szóból...?

2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem érdeklem, lazán el tudom fogadni. Azt nehezebben, ha érdekeltem/úgy tett, mintha érdekelném, aztán meg már nem. Na az rosszabb.
2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"A nők" haha...
2017. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan nővel aki ennyire megalázná magát, hogy fusson egy pasi után, de te tudod.
2017. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezzel szemben én futok egy nő után, de hiába...
2017. márc. 22. 21:08
 9/10 A kérdező kommentje:
A szerelem azután jön? Csak szimpátia elég lenne egy kapcsolathoz? Nekem bele kell szeretnem a lényébe, a személyiségébe. A kérdés második felére nem érkezett még igazán válasz.
2017. márc. 22. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerelem nélkül minek? Az nem "majd jön" az vagy kialakul egy-két találkozás alatt, vagy nem. Én ilyen szerelem első látásra típus vagyok, bár nyilván ez még csak fellángolás, de ez jól tud folytatódni. Ha csak "á, ez a pasi jó partinak tűnik" és ennyi még a második, harmadik randin is, akkor annak nincs nagy jövője. Az a baj, hogy megszokásból könnyű valaki mellett ott ragadni, ha amúgy nincs baj vele, de ez így nem jó, és éveket lehet elpazarolni mellette és ilyenkor jönnek a "szeretem a barátomat, de más férfiakról álmdozom" kérdések. Mert nem igazi szerelem volt, hanem egymás mellett maradtak és nincs baj a sráccal, és kedves is és a lány szinte szégyelli, hogy nem szereti annnyira, hogy ellenálljon egy másik pasinak akibe meg elsőre belezúg. Persze nem mentegetem a megcsalást, szakítani kell ilyenkor, csak azt próbálom leírni, mennyire hamvábaholt tud lenni, ha olyan mellett vagy akibe nem vagy igazán szerelmes.
2017. márc. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!