Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsokat, tippeket, ötleteket szeretnék kérni. Nagyjából egy hónappal ezelőtt szakítottunk a szerelmemmel, azóta nem beszéltünk, de úgy váltunk el, hogy szerettünk egymást, sírtunk, nehéz volt.. A szakításunk oka a sok veszekedés volt, ami belátom az esetek többségében az én hibám volt, erre rájöttem és az elmúlt hetekben fejleszteni próbáltam magamat, pszichológushoz járok, sportolok, több időt fordítok a tanulmányaimra és magamra, igyekszem kezelni az indulataimat, egyszóval javítottam magamon. Úgy érzem hogy most helyt tudnék állni a kapcsolatban, de mivel szerelmes vagyok még mindig, ezért csak Vele szeretnék kapcsolatot. Tudom, hogy ez szerelem és érzem, hogy ez sosem fog elmúlni. Volt, hogy külön voltunk hónapokig és teljesen véletlenül összefutottunk egy buliban, újra találkozgattunk és úgy gondoltuk, megpróbálhatnánk újra, megpróbáltuk, ezután rengeteg külső behatás ért engem, családi és egészségügyi problémák, ezek váltották ki belőlem az ingerültséget és ezért veszekedtem vele ennyit. Szeretnék ismét vele lenni, mert úgy érzem rendbe szedtem magamat és az életemet, de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Mivel még csak egy hónap telt el, gondoltam várok még egy-két hónapot, de rettegek, hogy addig talál valakit. Lényeg a lényeg, szerintetek mit tegyek? Esetleg hívjam majd fel, hogy találkozzunk és fokozatosan? Vagy egyszercsak menjek oda a lakásához, lepjem meg? Ötletek, tippek? (kérem csak segítőkész emberek írjanak) 20L

2017. febr. 9. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát... ami egyszer nem ment, azt kár erőltetni. Amíg a kapcsolatodban voltál, addig is tehettél volna érte, hogy változz. Ezt elszúrtad. Szerintem hagyd békén, jobb neki így, majd idővel találsz más valakit.
2017. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez mar eleg vilagos, hogy egyaltalan nem mukodik. Lesz meg eleg sok problemad az eletben? Szerencsetlen minden alkalommal asszisztaljon vegig egy szakitast, amig helyrejossz, es ujra dolgozol magadon a kovetkezo problemadig?
2017. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig sem asszisztált, és mint ahogy le is írtam, sikerült eljutnom egy olyan szintre, hogy el tudjam kerülni a problémákat, de ha akad is, egyedül tudjam kezelni őket, köszönöm a segítséget!
2017. febr. 9. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vele szemben sem lenne fair újrakezdeni.
2017. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben írnék neki egy hosszú, kézzel írott levelet mindarról, amit itt leírtál nekünk, csak akkurátusabban. Szerintem te tényleg szereted őt, utoljára megéri megpróbálni. :) Hajrá!
2017. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szállj le róla, hadd találjon olyan csajt, aki nem ajta cseszi le a feszkóját. Mondjuk...
2017. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ne tegyél le róla és harcolj érte.

Hivd fel talalákozzatok neki is mond meg és kérdezd meg mit gondolna erről az újra kezdésről.Ha még mindig őszintén szeret akkor megfog érteni és akkor valószinű újra kezdhetitek.

Sok sikert!Ne add fel!

2017. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!