Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelem nélkül együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem nélkül együtt leélni egy életet?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam szerelmes, se a mostani páromba, se a korábbiakba. Igazából azt se tudom az milyen érzés lehet. Ennek ellenére a barátommal szuper a kapcsolatunk már közel 5 éve. Minden klappol közöttünk, hasonló érdeklődés körünk van és a jövőt is hasonlóan tervezzük. Egymással. Már felmerült az esküvő is, 1-2 éven belül szeretnénk egybekelni. Nincs az az őrült szenvedély közöttünk, de tökéletesen megértjük egymást, boldogok vagyunk, és még a szex is működik, akkor ez így elég? Én úgy gondolom nekem igen, csak nem tudom hosszú távon neki is elég lesz-e, mert szerintem ő szerelmes belém. Lehet boldogan élni életünk végéig szerelem nélkül?


29/N


2017. márc. 23. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ezt vele beszeld meg. Marmint ne kozold be, hogy soha nem voltal szerelmes, hanem erdeklodj, hogy elegedett-e a kapcsolatotokkal es nem hianyol-e barmit. Ha minden oke, akkor minden oke.
2017. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Most írtad le, hogy köztetek minden oké, akkor mi a bánat a kérdés ?
2017. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, de nem érdemes.
2017. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez, sokkal tartósabb szokott lenni, mint a rózsaszín köd alatt kötött házasság.
2017. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe a kérdés, miután szóba jött a házasság. Én tényleg vele szeretném leélni az életem, de nem tudom vele szemben ez igazságos-e, hogy ő abban a hitben van, hogy én is ugyanolyan szerelmes vagyok, mint ő. Bár ki tudja, mivel azt se tudom mi a szerelem, lehet hogy az vagyok, csak észre sem vettem. Ha a baráti/testvéri őszinte szeretet és a szexuális vonzalom megvan, az már szerelem?
2017. márc. 23. 14:40
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem, az nem szerelem, de elégnek elég. Szerintem ha nem dörgölöd az orra alá, hogy nem vagyok szerelmes, szeretlek de nem úgy, akkor nincs belőle gond.

30/f

2017. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy lehet, hogy voltál/vagy szerelmes, csak mivel másképp képzeled el a szerelmet mint ahogy a filmekben mutatják/beszélnek róla, átsiklottál felette. Nem mindenkinek ugyan azok a benyomásai ugyanarról a dologról. Nálam a szex volt ilyen. Nem kapta be a seggem a lepedőt, nem járt a testem minden sejtje táncot, nem remegett bele a világmindenség, de így is életem egyik legjobb élménye volt és ebből indultam ki, nem mások tapasztalásából.

30/f

2017. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Minden nagy lángoló szerelem idővel elmúlik, és jó esetben az veszi át a helyét, amit te leírtál, rosszabb esetben kiüresedik a kapcsolat. De a nagy szerelem nem tart örökké. Szerintem sokkal fontosabbak azok, amiket te is leírtál! Sok boldogságot :)
2017. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem tudod, hogy szerelmes vagy e, akkor nem vagy szerelmes.

Ha 29 éves korodig sosem voltál szerelmes, akkor remélhetőleg 49 évesen már nem csap le a lábadról a "mindent elsöprő"

Amiket leírtál a kapcsolatotokról, az elég a házassághoz, sokaknál a tizede nincs meg és a szerelem is elszokott múlni egy idő után.

Ne kösd a kétségeidet a vőlegényed orrára, mert még az is lehet, hogy ez a maximum érzelem, amit képes vagy produkálni egy férfi irányába.

Egyébként az sosem baj, ha a férfi szerelmes, vagy jobban szeret, mert az ellenkezője szokott a nők boldogtalanságához vezetni.

2017. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Leélni le lehet de nem érdemes....


Én nem tudnék olyan emberrel lefeküdni,gyereket vállalni,egy egész életet leélni akihez csak "baráti/testvéri" szeretet fűz...de ezt te tudod.

A te életed.Ha pár év múlva,akár már gyerekel is,eszedbe jut hogy hát ezt nem így kellett volna akkor csak magadat hibáztasd majd.

Egy életed van,ha te megelégszel így ezzel akkor sok sikert hozzá.

2017. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!