Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyná egy fiatal nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyná egy fiatal nő a biztonságot a szerelemért?

Figyelt kérdés
Elhagyná egy húszéves nő teljes anyagi biztonságot, szeretetet nyújtó idősebb, negyvenhez közeledő férjét, ha megtalálja lelkitársát, a nyugalmat, a perzselő tüzet egyben, az igaz szerelmet?

2017. jan. 21. 04:08
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
33%
40 aham, attol, hogy te a 'kulturalt' parodnak beszologatsz, es nem szol vissza, meg online ha nyilvanosan elkezdesz random luzerezni, meg komplexusosozni, illetve lesajnalo hangnemben dumalni, bizony akadni fog olyan ember, aki valaszolni fog ra. De az mar persze nem koser neked.
2017. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok. Ha rövid távon gondolkozom, akkor igen. Ha hosszú távon, akkor semmiképp.
2017. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

42. Érdekes hogy a nem ugy kezdődött a mondatod hogy "Ha JELLEMES vagyok...."

Vajon miért?

2017. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Regényt akarsz írni? Előbb olvasd el Tolsztoj: Anna Karenináját.
2017. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
43-as: a jellemnek nem sok köze van a szerelemhez. Aki még nem tapasztalta meg, és úgy ment férjhez, annak - a jellemességtől függetlenül - azt ajánlom, ne hagyja ki az életéből ezt az érzést. A volt férjjel maradhatnak barátok. Volt egy ismerősöm, aki nem szerelemmel ment férjhez, ezt mindketten tudták. A nő beleszeretett valakibe, és a férje mondta neki: Nektek akkor együtt kellene élnetek. Ilyen megértő férj is létezik, persze biztos ritka. Egyébként a szerelemnek azóta vége lett, és együtt él a férjével, de semmi bántást nem kap a nő.
2017. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el a kommenteket, inkább csak leírom a véleményem.

Vannak akik megteszik, vannak, akik nem.

Én lassan 20 leszek, és MOST vagyok abban a helyzetben, hogy megtetszett egy férfi. Ő valamivel idősebb a páromnál, de Nekem sosem érne annyit egy kaland, mint egy boldog és kiegyensúlyozott élet. Én nem a lelki társam találtam meg ugyan, de ehhez azért nem tudok mit írni, mert én jelenleg vagyok a lelki társammal. Nekem Ő a mindenem, Ő a boldogságom. Ha valaki ebből kiszáll, az szerintem csak egy dolog miatt lehet: vágyik a tűzre. Vagy fiatalon lépett kapcsolatba, és nem élte ki magát eléggé, vagy szimplán az kell, akit nem kaphat meg. Az emberek ilyenek, de én sosem fogom ezt megérteni. Én sem éltem ki magam teljesen, de számomra ezerszer jobb emlékeket adhatnak a párommal töltött hosszú évek, mint pár idétlen kaland.

Ha valaki úgy érzi, az igaz szerelmét találta meg, akkor ne engedje el. De tisztességesen csinálja, és legyen benne biztos, hogy ez több, mint puszta vágy. Nehogy akkor jöjjön rá arra, hogy mindene megvolt, amikor elveszítette.

2017. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!