Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megbántam, mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántam, mit tehetnék, hogy könnyebb legyen beletörődni a hülyeségembe?

Figyelt kérdés
Múltkor veszekedtünk a párommal, ülve az ágyon, együtt lakunk, én 24 éves vagyok, ő pedig 22, én vagyok a fiú, és mikor elegem lett, minden előjel nélkül ököllel belevertem a sípcsontjába, mondva közben, hogy utálom a nagy pofáját, stb... Ideges voltam, mondogattam a magamét.... Ezt később nagyon megbántam, de csak órákkal később mertem felhozni amikor már kibékültünk,bocsánatot kértem többször is, ő elfogadta, de még mindig nem érzem azt, hogy áldozhattam volna az ő tiszteletére, és a sajnálatom jelét sem ennyivel tudnám kimutatni... Ez nem az első volt már, hogy agresszívan viselkedek vele, elég durva veszekedéseket megéltünk már, pedig nagyon szeretjük egymást! De ilyen még nem volt.... Mármint hogy ököllel belevertem! Feldagadt neki picit, ő akkor felhagyott a veszekedéssel, azt mondta hogy "áu", és sirt... Azóta sem megy ki ez a jelenet a fejemből, még mindig hallom és látom szegény rémült reakcióját... És nem tudom feldolgozni hogy milyen hülye voltam... Jól vagyunk már, és magamtól megígértem neki még napokkal később is, hogy ezt még jóvá teszem, megmutatom neki, hogy ő egy igazi kis hercegnő, alig várom már a fizetésem... Ha elkényeztetem, kis ajándék, kiruccanás-kényeztetés, túl tudnék lépni ezen a hülye viselkedésemen? Légyszi a feminista barmok kíméljenek, nem vagyok nő bántalmazó, és nem fog soha odáig fajulni hogy igazán megverem, mert nem lennék képes rá!!... Csupán azt akartam hogy hallgasson, mert hergelt....

2016. dec. 29. 04:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Ne parázz előfordul. Nyaron lattam egy párt az utcán. A stac pofanbaszta a csajt aki elájult 10 masodpercre. A jarokelok kihivtak a rendoroket akik igazoltattak a gyereket aztan szepen elkuldtek oket haza es tovabbmentek. Masnap kezen fogva setaltak es fagyiztak. A csajnak volt mokesze de mosolygott. Ha o szeret teged akkor a hibaiddalnegyutt szeret. Ez az igazi szerelem :)
2016. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Először is ne bántsd a gyengébbet. Ha ennyire erős vagy, gyere és üss bele ököllel az én sípcsontomba. Ezt verheted bármivel, kemény, mint a vasbeton.

Másodszor, tanulj egy kis pénzügyi kultúrát, mert a leírás alapján zéró a megtakarításod.

Harmadszor, nem ajándékokkal kell kiengesztelni a csajt.

Negyedszer, ha ennyire nincs önuralmad, menj el pszichológushoz, keress valami önkontroll tréninget, vagy iratkozz be krav magára. Tanulj önkontrollt, mert elég egyszer rossz helyen, rossz időben emberkedni, oszt eltörik az álladat.

2016. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Az egyik pasim is hasonloan kezdte,ugyan ezen indokokkal,hogy fejezzem be a vitatkozast,stbt.Egyszer megutott jajj soha tobbet,aha ja ....utana is mindig az az utes volt az utolso. En a helyedben elhagynam a lanyt es megdoglenek vagy valami hasonlo.Szanalmas ferfinek nem nevezteho szrkupac vagy,azt meg ne mond,hogy szereted mert akkor nem lennel vele agressziv te barom....
2016. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell neked barátnő!
2016. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!