Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudok beletörődni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beletörődni abba, hogy a szerelem átalakul szeretetté! Ezt érzem a páromon, mit tehetnék? 29/N

Figyelt kérdés
Kettő és fél éve vagyunk együtt, és úgy érzem az utóbbi 2-3 hónapban más lett a kapcsolat. Nincs meg az a tűz, nem látom a szerelmet a szemében, nem bókol annyit, nincs annyi szex. Én nagyon szeretem nem tudom mit tehetnék. Próbálom életben tartani de úgy érzem csak kis sikerrel megy. Ha rákérdezek azt mondja imád és el is mondta mindennap, de akkor sem olyan mint régen! Együtt is élünk. Hogy lehet ebből kitörni?
2016. okt. 22. 21:35
 1/10 Rony's ***** válasza:
67%
Idővel a szerelem átalakul szeretetté, ami szerintem erősebb kapocs 2 ember között, de 2 és fél év után azért még szerintem nem. Dobd fel a kapcsolatotokat, csináljatok közös romantikus programokat, mint az elején a randi időszakban. Csempészd vissza a romantikát :)
2016. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmit nem tehetsz,emberfüggő kinél mikor jön el.a párod nem egy hősszerelmes tipus.törödj bele,vagy szakits.
2016. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

mert rosszul csinálod! nem rákérdezni kell, hogy most szeretsz-e drágám, hanem konkrétan közölnöd kéne vele, hogy mi a problémád, hogy pl. miért kevés a szex, miért nem bókol neked mostanság..stb!


a felmerülő problémákat kéne orvosolnotok!


a szerelem MINDIG átalakul szeretetté! beszéljétek meg a dolgokat őszintén és higgadtan :)

2016. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szex-témát is felhoztam, meg a régi apró meglepiket is amiket adtunk egymásnak. Mindenre az a válasz, hogy semmi baj, csak szeressem őt nagyon.
2016. okt. 22. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

#4


kifogás, kifogás hátán! nem őszinte veled! ez a szöveg, amit írtál, amit tőle idéztél egyszerűen nevetséges. ha nekem ezt nyögné be a pasim a szex-témára nagyon elgondolkodnék, hogy mit titkol, hogy miért nem mondja ki, hogy mi a probléma?


mert az van, csak gyáva kimondani!

2016. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fáradtságra hivatkozik, illetve arra hogy az utóbbi időben sokat veszekedtünk (ami sajnos igaz). De azt mondta változni fog a dolog, csak szeressem nagyon és én is legyek olyan mint régen.
2016. okt. 22. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
hát olyan nőből énis kiszeretnék akivel veszekednék.f
2016. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, van amikor leül a kapcsolat. Ez nem jelenti azt, hogy hagyni kell, különben nemhogy csak szeretet lesz, de 2-3 év múlva még tán el is hagy.


Nekünk 2 év után jött egy ilyen pont, aztán sikerült felráznunk egymást és most megint ugyanolyan szerelmesek vagyunk, mint az elején. Aztán majd biztos le fog ülni a kapcsolat a későbbiekben, de majd akkor is igyekszünk kimászni a langyos vízből és újra feléleszteni egymásban azt, amit annyira szeretünk.


Hogy lehet kitörni? Hát..nyugodt beszélgetéssel, amiben elmondod neki, hogy úgy érzed kezd ellaposodni a kapcsolatotok, kezdtek belekényelmesedni és mi lenne ha kicsit jobban odafigyelnétek egymásra?

Menjetek el újra randizni, menjetek kirándulni, töltsetek együtt minőségi időt és ne az legyen az összes együtt töltött idő, hogy meló után hazaestek, vacsora, aztán alvás.


Utazzatok el valahova, stb. Törődjetek egymással, csak így lehet. Ez, mint ahogy egy kapcsolatban minden más is, két emberes meló, tehát ha ő nem érzi így és nem érdekli az sem, hogy te így érzel ennek ellenére, és nem partner ebben az egészben, akkor cseszheted.

2016. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy én ezt átéltem már 2x is. Ugyan ezeket a kifogásokat kaptam. Vegeredmény ? 2 válás. Csalt mind a kettő.


Nos nem tudom min megy nálatok a vita mindig de az soha nem vezet jóra. Ha jól olvastam az utolsó kommentedből nem csak a párod változott meg hanem te is. Te miben változtál és miért ? Előbb ezt tisztázd le magadban és vele is. Menni fog. Tény hogy nem egyszerű. Rohanó világban élünk. Dolgozunk. Sok a stressz. De kire számítson az ember ha nem a párjára ??

2016. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Az optimista verzió, az amit írsz.

Szerintem unalommá alakul, illetve ő ilyen, csak az első időkben lelkes volt, vagy megerőltette magát. Most meg már megvagy. Akkor meg minek?

2016. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!