Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beletörődni, elviselni, hogy soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Én megtettem mindent, hogy legyen párkapcsolatom, de soha nem volt mindig próbáltam megtalálni azt az utat, hogy értékes férfi legyek a nők szemében. Több éven azon vagyok, hogy legyen nőm, külsőre soha nem voltak elvárásaim. Belsőre vagy egy pár, de az se irreális amilyenek én kapok elvárásnak. Én már elvesztettem az egészben a hitem! Már elképzelni se bírom hogy valaha lesz valaki, mert a kutyának se kellek. Nem az vagyok aki picsogott, meg sajnáltatta magát, mint a gyk férfinek egy része, és nem hordtam le soha senkit se, mint például nők a gyk! Én fejlődtem, küzdöttem, hogy legyen párkapcsolatom, de egyre rosszabb lett minden és ez lett vége! Mit tegyek hogy ezt elbírjam viselni, és ne őrüljek meg, mit tudok csinálni, hogy ilyen életet éljek le, ilyen kín és fájdalom nélkül, ha meglátok egy nőt ? Akik csak azért válaszolnak, hogy le hordjanak mindennek kérem kíméljen, megértését köszönöm!

2016. nov. 11. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tulságosan is ráfeszültél a témára amitől frusztráció lett. Én azt mondom ha nem megy engedd el a pcsába. Mai nők nem érnek ennyit, hogy ekkora áldozatot kelljen értük hozni. Rengeteg nő csak azt várja el hogy Ők mit kapnak, adni meg nem tudnak. Mindegyik veri magát egóból hogy mekkora nagy nők, de ha megnézzük, az eszük egy csirkéjével egyenlő.
2016. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudomásul veszed, hogy nincs és soha nem is lesz kapcsolatod és kész.Ezen kívül gondolkozol máson,nem folyton azon siránkozol miért nincs, hogy lesz ,mikor lesz. Nem lesz és kész.Foglaljozz mással.Munka,hobbi,tanulás, sport, csalad,barátok.Ennyi.
2016. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj de látszik a kettesen, hogy nő, mi volt ebben a siránkozás iq fighter ? Azért ez nem olyan könnyű az, hogy csettintésre most nem lesz nőm és tudod mivel nem lesz nőm a gyerekről is lemondhatok és azt mindig is akartam!
2016. nov. 11. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Én könnyen elfogadtam.. főleg a mai szabad felhozatalt elnézve. Ha nem tapasztalnám nem hinném el, hogy 20-25 éves csajok java része elvárja a hitelmentes házat, kocsit, hogy taxisofőrt játssz, bármikor ráérj, ne élj a szüleiddel. ja meg a 400e-es fizetést.


És ezek még nem is csinibabák, full átlagos emberek.. természetesen ők a fenti listából semmit nem tudnak felmutatni, jó pár belőlük életében nem dolgozott vagy épp a minimálbért keresni 12 órázásokkal.


Ezek után bnő?! Örülök, hogy egyedül vagyok! Egyedül is fogok maradni! szerencsére ez rajtam múlik!

2016. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kár hogy a normális nő mostanság kihalt.. :( ha van egy pár az is foglalt
2016. nov. 11. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a nő foglalt amelyiken fekszenek! Amúgy is.. ha ők igy viselkednek, te miért ne viselkedhetnél úgy velük? Nincs semmi alapja annak, hogy ők elvárjanak, meg ők felsőbb rendübbek lennének, csak azért mert felvesznek egy miniszoknyát és istenkirálynőnek hiszik magukat..
2016. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és igen nő.Képzeld nekem sem volt és nincs is esélyem kapcsolatra, és csak segíteni akartam a tanácsokkal. Mert ha tényleg olyan rossz a helyzeted ahogy írod két választásod van: vagy beletörödsz és örülsz,az egyéb,apró örömöknek, vagy siránkozol és beleőrülsz.Én az előbbit választottam és jól megvagyok. Egy picit bánt engem is hogy nem lehet gyerekem mert én is szeretnék de el kell fogadni,hogy nem lehet és kész.Nem kell foglalkozni vele.
2016. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Kansas területén, kiterjedésénél fogva, három különböző típusú klíma van; párás kontinentális, félsivatagi, és párás szubtrópusi. Az állam kelettől számított kétharmad részén párás kontinentális az éghajlat, hideg telekkel, és forró nyarakkal. A legtöbb csapadék tavasszal és a nyári hónapokban esik. Az állam fennmaradó nyugati része félszáraz préri. A nyár forró, a tél északnyugaton hideg, délnyugaton enyhe. A nyugati félsivatagi területeken a évi átlagos csapadék mennyisége 40 cm. A Chinook szél télen felmelegítheti nyugat Kansas levegőjét egészen 25°C-ig. Távol a délközépen és délkeleten az éghajlat szubtrópusi, ahol a nyár forró és párás, s a tél enyhe. A csapadék többnyire tavasszal és a nyári hónapokban esik, s több esőt kap, mint az állam többi része. Az évi átlagos csapadék a délkeleti területeken 1200 mm, s délnyugati részen 400 mm körül van. A havazás a déli peremterületeken 130 mm és a távoli északnyugati részen pedig 900 mm. Fagymentes napok a déli területeken 200 nap egy évben, míg északnyugaton átlagosan 130 nap. Kansas a kilencedik vagy tizedik legnaposabb állam, attól függően, hogy milyen forrásokat vesznek alapul. Nyugat-Kansas éppen olyan napsütéses, mint Kalifornia vagy Arizona. A sok napsütés ellenére az államot nem kerüli el a szélsőséges időjárás. Különösen tavasszal, sok a viharos erejű tevékenység, amely könnyen 3-as erősségű tornádóvá fejlődhet. National Climatic Data Center adatai szerint Kansasban - Texas kivételével - több tornádó volt, mint akármelyik más államban. Oklahomában hasonló gyakori a tornádó előfordulása. Alabamával párhuzamosan többször volt 5-ös erősségű tornádó. Évente átlagosan 50 tornádó keletkezik Kansas államban. Kansasban, Alton közelében mérték Észak-Amerika minden idők legmagasabb hőmérsékletét 49.4 °C-ot.
2016. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy férfi másképp működik mint egy nő, a nő elbírja viselni férfi nélkül életet, de férfi nem így működik sajnos, bármennyire próbálom leküzdeni vágy kínozz belülről.
2016. nov. 11. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Akkor sok szerencsét a kínlódáshoz.
2016. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!