Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Határozott nőként is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott nőként is lehet boldog párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy találhatnak az ilyen nők is olyan férfit, aki nem papucs, de még is valamennyire harmonikus a kapcsolatuk illetve elfogadja a férfi a nőt? :(
2016. nov. 1. 03:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Hat szerintem ez nem egy olyan nagy elvaras... szamomra az idealis ferfi az majdhogynen egyenlo a hatarozottsaggal.

En is hatarozott, eros egyeniseg vagyok, a parom is, tudunk egyuttmukodni, inkabb igen, mint nem, de azert arra keszulj fel hogy nem lesz neha egyszeru.

2016. nov. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Határozott nőként igen. A baj az, hogy eddig, akitől azt hallottam, hogy határozott nőként nem talál normális férfit, az csak határozottnak tartotta magát, de nem az volt. Helyette szimplán akaratos és hisztis.

Volt határozott barátnőm és nem arról vagyok híres, hogy papucs lennék. Meghagytuk egymásnak a teret és elismertük, ha valamiben a másik fél van otthon vagy neki van igaza. A határozottság nem egyenlő a makacssággal és átgondolatlansággal.

2016. nov. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mióta vagytok együtt?
2016. nov. 1. 03:37
 4/17 A kérdező kommentje:
1-eshez szól a kérdés.
2016. nov. 1. 03:38
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

#2 jól mondja, a határozottság nem egyenlő a hisztis, konok akaratossággal. Volt mindkét típusú barátnőm, szerintem pozitív tulajdonság a határozottság.


Párkeresésben ott szokott gondot okozni, hogy határozott, sőt domináns férfit is vár el sok ilyen nő, ez pedig sok esetben konfliktusokhoz vezet, amit nem mindig tudnak kezelni a felek (két karakteresebb ember kapcsolata ritkán vitamentes, ilyenkor jön a túl sok a konfliktus duma, pedig eredetileg pont azért választotta azt a férfit, mert nem ment mindenben alá)

2016. nov. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A hosszú kapcsolatok alapja egymás elfogadása, kérdés, mit takar a "határozott" ?

Ha valóban csak határozott, úgy mindenképpen egy teljesen más típusú ember jöhet szóba, akinek nagy tűrőképessége van, kellőképpen lazán fogja fel a helyzetet.

Nekem van egy "határozott" nővérem, most kb ott tartok vele, hogy meg tudnám fojtani..

2016. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. nov. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hstarozott no soha nem tenne fel olyan kerdest mint a kerdezo.
2016. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetsz boldog akkor is ha határozott vagy, és tudod mit akarsz az élettől. Igaz csak akkor, ha ez nem makacsságot takar. A határozottság nem egyenlő a makacssággal!

Ami a férfiakat illeti, ha azt vesszük hogy kevés a mentálisan érett férfi aki vágyik és egyben képes együtt élni egy határozott (NEM MAKACS) Nővel, akkor elég kevés lesz rá az esélyed hogy valóban BOLDOG legyél. De nem lehetetlen.


Mindenképp két emberen áll a dolog, elsősorban, a Te határozottságod a mérvadó, másodsorban a melletted lévő férfi személyisége, érettsége alapján fog ez összejönni, vagy sem.


Sajnos én azt tapasztalom, nagyon nehéz komoly, érett felfogású lányt, nőt találni. A magamfajta, aki CSAK ilyen partnert keres tartós párkapcsolatra, nagyon nehezen talál partnert... Esetemben nem is találok...

2016. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, de tényleg érdemes különbséget tenni a határozottság és az akaratosság közt. Én határozott vagyok, párom is az. Lassan egy éve vagyunk együtt, igazából veszekedni sem szoktunk. Ha probléma van, megbeszéljük, megoldjuk. Nem akarunk semmit a másikra erőltetni, mindig keressük a kompromisszumokat, és meg is találjuk.
2016. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!