Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Határozott nőként is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott nőként is lehet boldog párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy találhatnak az ilyen nők is olyan férfit, aki nem papucs, de még is valamennyire harmonikus a kapcsolatuk illetve elfogadja a férfi a nőt? :(
2016. nov. 1. 03:28
1 2
 11/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Lehet, persze...Csak ehhez ki kell alakítanod magadban egy egyfajta "tudathasadásos" személyiséget...Aminek lényege az,hogy amíg a mindennapi életben határozott,kemény,céltudatos nőként viselkedel MINDIG,addig a FÉRJEDDEL KAPCSOLATOSAN pont az ellenkező stílust veszed fel MINDIG...Azaz szerény,alkalmazkodó,alárendelt személyiséget...Ez első hallásra nem tünik könnyű dolognak,de majd meglátod,hogyha találsz majd valamikor egy olyan férfit,akit RAJONGVA FOGOL SZERETNI,akkor majd rájössz te is szerintem, hogy milyen könnyen fog menni az alkalmazkodás...
2016. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Vezető beosztású nőként egésznap férfiakat irányítok, így határozottnak kell lennem a legsz*rabb napomon is.

A magánéletben ez nem így működik. Egy párkapcsolatban nincs főnök, ha rossz napom van, akkor lehetek gyenge és okozhat problémát az is, hogy melyik ízű joghurtot egyem meg vacsorára...


Amit valaki említett, az tény. Ami nagyon nehéz számomra a társ választásban, az pont a határozottság, hiszen nem én akarom hordani a nadrágot a kapcsolatunkban, egy határozott és magabiztos férfira vágyom, aki elmeri mondani a pincérnek mit ennénk, aki elsőként áll oda elém a pultban italt kérni, aki képes megvenni egyedül egy mozijegyet, vagy felhívni egy idegent és szállást foglalni nála, stb. Ezek most sarkított dolgok, de nagyon sok magát férfinak valló alkat a nőt tolja előre ilyen szituban és ez számomra egyáltalán nem szimpatikus.

A munkámban határozott, karakán egyén vagyok, aki kezében tartja az irányítást, de egy párkapcsolatban csak egy egyszerű, átlag nő szeretnék lenni.

A párom megfelelt eme elvárásomnak, csak akkor tol előre, ha külföldön vagyunk és más nyelven kell megszólalni, akkor viszont az éhesek oroszlánok közé is képes lenne belökni, pedig ő is beszél nyelveket. :)

Nem jól viselem a döntésképtelenséget és a tutyimutyiságot, ha ilyen férfival találom szembe magam, mindig az az érzésem, hogy meg fogom zabálni szegényt reggelire.


A párommal összességében két erős személyiség vagyunk, ami a kezdetekben okozott problémát, súrlódásokat, amik miatt mindkettőnknek formálódni kellett egy kicsit. Azt gondolom, ha két értelmes egyénről van szó és a kommunikáció működik közöttük, akkor ez nem okozhat végzetes problémát. Ha a kommunikáció megbukik, vagy abszolút nem hajlandó formálódni valamelyik fél, akkor baj van.

Tehát azt mondanám, hogy igen... tudatos, intelligens, határozott nőként nehezebb társat találni és boldog párkapcsolatban élni, de éppen a tudat az, ami átsegíthet a nehezebb időszakokon és ha mindkét fél hagyja magát formálni, alkalmazkodik, akkor igazán boldog kapcsolata lehet.

Sokszor belegondoltam én is az elmúlt években, hogy nem véletlenül mondja az "ismert könyv", hogy "Boldogok a lelki szegények..."

2016. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. De nem olyan egyszerű.

Én is ilyen vagyok. Éppen ezért kerülöm azokat a férfiakat, akik állandóan kerülik a konfliktust. Mert mellettem ez eggyet jelent azzal, hogy minden úgy történik ahogy én akarom.

A mostani párkapcsolatom nagyon jó, bár a szomszédokat nem irigylem :)

2016. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, tobb mint egy eve vagyunk egyutt, egyutt is elunk.
2016. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok légyszi.
2016. nov. 1. 13:28
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként!
2016. nov. 1. 13:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!