Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni, hogy közel 50 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Azaz a korommal semmi bajom, de azzal már igen, hogy nem akarok 40-50 éves nőkkel lenni, nem tudom elfogadni, hogy nekem már csak ilyen lepukkant, idős nőkkel kellene együtt élnem. Társat szeretnék, és úgy illene, hogy korban közel álljon hozzám, de még a hideg is kiráz, ha ránézek egy negyvenes nőre. Pár éve volt egy 25 éves barátnőm, vele egész jó volt minden, de én nem akarom elvenni a fiatalságát senkinek. Nekem már gyerek nem kell, úgyhogy keressen magának olyat, akivel családot alapíthat. Már 5 éve nincs párkapcsolatom, és nem is akarok így. Hogy fogadhatnék el idősebb nőt, olyat, akivel már ezt a pár évemet leélhetném?
2016. okt. 22. 20:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Legszebb férfikor, mi a baj vele? :)
2016. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Neked nem kellenek az idosebb nok bezzeg a kis tizen-huszoneves pasikak rajuk gerjednek. :D Milyen furcsa az elet.

Amugy nyugi szep szammal akadnak olyan csajok akik az idosebb pasikra buknak. :)

2016. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Nekem több negyvenes barátnőm van és nem látok bennük semmi kivetnivalót, sok nő negyven körül a legvonzóbb, lehiggadnak, bölcsebbé válnak ideális esetben, szóval nem tudom miért tekintesz rájuk így mintha a saját öreganyáddal kellene együtt járnod. Aki bányarém kategória az fiatalon sem lehetett nagyon szép. Lepukkant is az aki igénytelen, ezt bármelyik korosztályban találsz. De tudod mit? Semmit sem kell elfogadnod, ha fiatalabb nőre vágysz akkor trenírozd fel magadat, hogy a legjobb formádat hozzad, nem lehetetlen sok nő szereti a nála idősebb férfiakat. Viszont azt megjegyzem, hogy a hozzáállásod sértő amiért így vélekedsz egy nőről aki már nem húsz éves és zsenge. A vicc az, hogy a huszonéves fiúk egy része pont erre a korosztályra van rákattanva.
2016. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát, azért ismerek olyan 40-es nőt, aki után te is összepisilnéd magad, annyira nincs lepukkanva. :-) Különben meg te mennyire vagy igényes arra, hogy jó formában legyél és ne nézz ki lepukkantnak?
2016. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Amit meg írni szeretnék, h ismeretségi körömben több 50-es pasi 20-as csaj páros van, trendi ez manapság :) ha nem vagy Quasimodo simán becsajozhatsz. De a 40-esek között is ismerek csomó jó nőt, nem is értem miért gondolod amit.gondolsz :( nem lehet, hogy rossz helyen keresgélsz?
2016. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Nem akartam megbántani senkit, csak kijött belőlem.
2016. okt. 22. 21:48
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem bántásnak, talán úgy tűnhetett, végül is csak őszinte voltál.
2016. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%
Van sok apakomplexusos nőcske.
2016. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nincs miért aggódnod....ha elég pénzed van!
2016. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
8# Es azzal mi a problema??? Az se gazabb mint az anyakomplexus!
2016. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!