Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni, hogy közel 50 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Azaz a korommal semmi bajom, de azzal már igen, hogy nem akarok 40-50 éves nőkkel lenni, nem tudom elfogadni, hogy nekem már csak ilyen lepukkant, idős nőkkel kellene együtt élnem. Társat szeretnék, és úgy illene, hogy korban közel álljon hozzám, de még a hideg is kiráz, ha ránézek egy negyvenes nőre. Pár éve volt egy 25 éves barátnőm, vele egész jó volt minden, de én nem akarom elvenni a fiatalságát senkinek. Nekem már gyerek nem kell, úgyhogy keressen magának olyat, akivel családot alapíthat. Már 5 éve nincs párkapcsolatom, és nem is akarok így. Hogy fogadhatnék el idősebb nőt, olyat, akivel már ezt a pár évemet leélhetném?
2016. okt. 22. 20:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
23%

"8# Es azzal mi a problema??? Az se gazabb mint az anyakomplexus!"


Engem aztán túlzottan nem izgat, de így akkor nem kell neki a korabeliekkel lennie. :D


Főleg ha van pénze pluszban, akkor biztos ragadnak rá! :)

2016. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
9%

Megváltozni már nem fogsz, főleg, hogy írod: "még a hideg is kiráz, ha ránézek egy negyvenes nőre".

A huszonéves macák nem fognak ám pelenkázni! Remélem az ilyen egyedül hal meg, megérdemled

2016. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok fiatal csajt. Próbálok nyitni a saját korosztályom felé, de borzalmasan néz ki a nők 90%-a (tudom, a férfiak is), a maradék 10% pedig férjnél van. Lehet, hogy túl válogatós vagyok, és lejjebb kéne adni az igényeimből, de egyszerűen nem megy. Én elég fiatalos vagyok, mindenki meglepődik a koromon, és nem lenne probléma felszedni egy 25 éves csajt, de már nem életcélom a fiatal lányok szédítése. Én már egy nyugis kapcsolatra vágyom.
2016. okt. 22. 22:49
 14/34 anonim ***** válasza:
65%
Bezzeg ha egy 50-es nő írta volna ki a kérdést...hogy fiatal pasit keres. Jaj de menne egyből a támogató válaszok hada! Hogy milyen jól teszi meg,hogy ez teljesen normális!
2016. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak nem megfelelő körökben mozogsz. Merrefelé próbálsz ismerkedni? Talán egyszerűen csak másfelé is nyitnod kellene. Más közösség, más térség, más programok.
2016. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

# 15

Mire gondolsz? Saját köreimben mozgok, itt élek 34 éve, középfokú végzettségem van, fizikai munkát végzek, plusz paraszt is vagyok, de nem pejoratív értelemben, így értelemszerűen nem rózsadombi fitneszkirálynőkkel vagyok körülvéve, ezért igyekszem olyan nőt találni, akinek megfelel ez az életforma, netán még szeretne is így élni, ahogy én, de nem hinném, hogy egy szegedi tanárnőnek ez lenne minden álma, ahogy én sem szeretnék a hetedik emeleten élni. Csak akik egyetlen füttyentésre az ágyamba teremnének, még bottal sem piszkálnám meg. Tehát jó lenne olyan, aki szereti a vidéki életet, állatokat, de azért nézzen is ki valahogy, és ne 60-as IQ-ja legyen.

Milyen közösségre, térségre, programokra gondolsz? Színházba nem megyek, nem költözöm el.

2016. okt. 22. 23:54
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lekorlátozod a lehetőséget a saját közvetlen környezetedre, akkor nehéz dolgod lesz. Én speciel városban ismerek olyan 40-es nőket, akik nem lepukkantak, és hozzád hasonlóan vágynának egy boldog párkapcsolatra, csak mivel ők városban élnek, itt dolgoznak, kicsi az esély arra, hogy összefussatok. Azt nem tudom, hogy költöznének-e máshova. De ha nem nyitsz másfelé is, soha nem tudod meg, hogy nem lenne-e valaki a közvetlen környezeteden kívül, akivel kölcsönösen megfeleltek egymásnak, és még a városi életet sem szereti annyira, csak a munka oda köti.

Én több szempontból sem lennék neked opció, sem korban, sem tervekben, csak jó tanácsként írom, aztán vagy megfogadod, és nyitsz másfelé, vagy nem, és akkor meg kell elégedned azzal, amit a kényelem ad.

2016. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem akarsz gyereket, akkor bizony öreg vagy, barátom, akárhogyan is nézel ki.

Ha meg az életkor ennyire fétis nálad, akkor nehéz lesz, öt év alatt már sejthetted volna.

Mindenféle korosztályban vannak vonzó szép, értelmes emberek - kicsit értem, hogy miért nem keltetted fel a z érdeklődésüket.

Az elmúlt 40 évben fél évet se éltem egyedül, de nem is ilyen szemmel nézem a nőket.

2016. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

# 17

Tudod, én itt nőttem fel, ide köt minden, ahogy a nőket is valahova köt minden, ezért lenne jó olyan párkapcsolat, amiért nem kellene feladni egyik félnek sem semmit. Az a baj, hogy fiatalkoromban sok barátnőm volt, de ugye 16-18-22 évesen legtöbb lány jól néz ki alapból, de az idő telik, és míg én mai napig tartom azt a súlyt, amivel 28 éve leszereltem, és jönnek szembe a 25-30 évvel ezelőtti barátnőim, akikre alig ismerek rá, mert valamikor 52 kilósak voltak, ma meg már dinnyefejű, 100-120 kilós tehenek. Örülök, hogy nem vettem feleségül egyiket sem...

Most ne jöjjön senki azzal, hogy genetika, mert nem csak az. Nem kell 8 szelet rántott húst megenni fél kiló kenyérrel, és egy vödör rizibizivel ebédre, és nem a számítógép előtt kell ülni, hanem kerékpározzon le 30 km-t ahelyett, és normálisan fog kinézni. Én tudok édesítőt használni cukor helyett, tudok mértékkel táplálkozni, a felesleges kalóriát eltudom égetni, akkor másnak sem okozhat ez problémát.

A szegedi tanárnős példa nem a képzelet szüleménye. Igen, próbáltam interneten is ismerkedni, saját határaimat kitolni akár 200 km-re is, és nagyon csinos, kedves, intelligens nő volt, ráadásul 5 évvel idősebb is volt nálam, de az nem volt állapot, hogy péntek délutánonként fogtam a kis batyum, és mentem Szegedre, de egy év alatt sem jutottunk odáig, hogy valamelyikünk feladjon mindent, és költözzön. Patt helyzet...

Nem ez volt az egyetlen internetes próbálkozás, de lényegében hasonló végeredménnyel zárult mind.


# 18

Gondolkozz már! 50 év hatalmas szakadék szülő és gyerek közt. 20 éveseknek még aktív, dolgozó szülei vannak, én meg 70 évesen várnám a kaszást. Szerintem inkább bölcs döntés, ami mindenkinek jobb.

Az, hogy nem voltál fél évet sem egyedül, nem teljesítmény. Nincsenek ismerkedési problémáim, akár holnap lehetne már 30 éves barátnőm, élettársam, de ahogy írtam már, próbálnék korban hozzám illő társat, de az egész faluban van kettő elfogadható külsejű 40-es nő, de pechemre férjnél vannak.

2016. okt. 23. 11:27
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

Persze,már holnap!XD

Álmodik a nyomor!

Hiába töröltetted a válaszom,akkor is szottyadt öreg vagy!

2016. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!