Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki, hogy miatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy miatta nem utaztam el az USA-ba? Vagy ez túl ijesztő lenne?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy elutazok a barátommal és csak tavasszal jövök haza. De nem mentem vele és ez a kapcsolatunk végét is jelentette. Sejtettem már az elejétől, hogy ez nem jó ötlet, konkrétan gyomoridegem volt, amikor szóba jött az út, de az indulás előtt 2 nappal szedtem össze a bátorságomat, hogy elmondjam, nem akarok vele menni.


És ez egy másik srác miatt volt, akivel már október óta nem beszéltem egy szót sem, csak alkohol hatására... És legutóbb közöltem vele, hogy soha többet nem akarom látni, csak fájdalmat okozott, amikor felbukkant és boldog vagyok, hiába nem hiszi el (folyton azt bizonygatta, hogy mutathatom Instagramon és Snapchaten, hogy tökéletes és boldog az életem, de átlát rajtam).

Állítólag mikor megtudta, hogy elutazok a volt barátommal, nagyon kiakadt és tört-zúzott a lakásában.

Szeretném neki elmondani, hogy amúgy mit érzek, meg hogy miatta nem mentem, de a legjobb barátnőm szerint ez elég ijesztő lenne, és csak az egóját növelném, azonnal tudná, hogy az ő kezében van az irányítás és inkább tegyek úgy ezután is, mintha nem létezne. De könyörgöm, 20 évesek vagyunk, szerintem a "csendkirály" játékból már kinőttünk. És nem azért maradtam itthon, hogy továbbra is kerülgessük egymást.

Vagy szerintetek kinek van igaza?


2016. dec. 10. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne az ijeszto, hogy tor-zuz
2016. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kiadni magad, annyi elég, ha tudtára adod, többet is el tudsz képzelni vele.


#1 és akkor mi van, ha tört zúzott? :D

Gondolom nem embert vert.

2016. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg az az ijesztő, hogy miatta itthon maradtál...
2016. dec. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nojetek fel, a szadat pedig kommunikaciora is lehet am hasznalni, nem csak ittas csevegesre meg mas tevekenysegekre. A felnottek igy csinaljak legalabbis...
2016. dec. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tehat a volt baratoddal voltal es masik pasira gondoltál mert miatta nem mentél sehova..

Te egy igazi őszinte becsületes és gerinces lány vagy.


Ha meg tört zúzott mert te elmentél volna, az meg beteg.. De komolyan..


Szerintem mondd el neki, mert kíváncsiak vagyunk hogy mi lesz a gerinces lány - beteg csávó kombóból :) :)

2016. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem vert embert, csak tört-zúzott...de azért, mert valaki pár hónapig nem ott él, ahol eddig..hát annak baja van.

Én is vagyok ideges, de ez túlzás.

2016. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki..
2016. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!