Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megmondjam neki? Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm. Mondanom se kell, nagyon rossz érzés, mert nagyon szeretnék már régóta.

Van egy 21 éves lány, akit tinderen ismertem meg. Többször randiztunk, nem feküdtünk le, de csók volt. A helyzet az, hogy mikor komolyabbra fordult volna a kapcsolatunk, ő több randi után bedobta a törölközőt, és nagyon fura dolgokkal magyarázta ezt. Úgy, hogy az utolsó randink előtt még több találkozóban gondolkodott, és ezt a tudtomra is adta.

Sajnos én egy olyan fiú vagyok, aki nagyon magányosan éli a hétköznapjait, és borzasztóan érzelmes. Megismertem ezt a lányt, aki számomra tényleg az ideál, jobbat nem tudok elképzelni.

Nagyon szerelmes lettem belé. Annyira, hogy másfél hónapja történt az hogy kiadta az utamat, de az érzelmeim egyáltalán nem csökkentek iránta. Én megfogadtam újévkor hogy megszerzem őt, végre elérem azt a célomat, amit már nagyon hosszú ideje próbáltam, eddig sikertelenül. Őszintén azt mondom, hogy eddig annyit szenvedtem, hogy az élettől is reméltem hogy segít nekem, és végre kárpótol azért, amik történtek velem. Sajnos bele kellett mennem, hogy barátok legyünk, különben többet nem beszélne velem. Azóta többet nem beszéltünk, de borzasztóan hiányzik, egyre rosszabb. Én tényleg azt érzem, hogy nem akarok tovább élni, és szenvedni. Komolyan azt érzem, hogy nem megy tovább, nem bírok többet elviselni.

Rettegek attól hogy mi lesz a vége, de el szeretném neki mondani, és mindenképpen többet szeretnék tőle. Lehet, hogy a magány miatt is ragaszkodok ennyire hozzá, de őt tényleg nem tudom elengedni. Ha tudnám, már rég megtörtént volna.

Mit tegyek? Szerintetek megmondjam neki? És ha így teszek, hogyan mondjam? Azt gondolom, hogyha szerelmet vallok, örökre elveszítem. De közben tényleg borzasztóan hiányzik, nem tudom elereszteni.

Köszönöm a válaszaitokat.



2016. márc. 3. 11:33
 1/7 anonim válasza:
39%
Mindenképp beszélj vele. Ha nem beszélsz vele, akkor semmi sem lesz. Ha beszélsz vele, lehet, hogy a végén az egész dolog megoldódik. Ha tényleg Ő az igazi, akkor hidd el, minden rendben lesz :) 13/L
2016. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ugye tudod,hogy annyi más lány van még rajta kívül??

nekem is volt ilyen,hogy randiztam egy sráccal pár hétig-hónapig. de volt valami, ami miatt inkább visszaléptem, nem akartam komoly kapcsolatot tőle. azóta már eltelt pár év, ezek a srácok is boldog kapcsolatban vannak-mással. ahogyan én is.

pedig volt aki szintén nem viselte könnyen, hogy elutasítottam.

de ezen túl kell lépni, elfogadni,hogy vele nem illettél össze.

majd jön más.:) olyan aki nem gondolja meg magát, hanem már az első alkalomtól kezdve csak téged akar.

szóval szerintem hagyd ezt a csajt. ha nem kétirányú dolog, akkor csak magadat szivatod,hogyha nem adod fel.

2016. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát, lehet, hogy pont arra vár, hogy te lépj. Legyél magabiztos, próbálj egy kicsit lazább lenni és legyél természetes, sok sikert kívánok hozzá! :)
2016. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont érdemes megfontolni amit a 2-es javasol, tényleg még nagyon sok lány van a világon és biztos, hogy te is megtalálod a megfelelő lányt.
2016. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi teso en is maganyosan fogok meghalni hiszen ezek a mai lanyok ilyenek..:(
2016. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy az erzesbe vagy szerelmes? konnyen lehet, ahogy leirtad, maganyos vagy. lehet hogy csak orulsz a helyzetnek hogy akadta valaki...nehez helyzet ez. eloszor merlegelj es utana cselekedj. de ha mar nem beszelsz vele, akkor nincs mit vesztened...igy is, ugy is "elveszted" ha nem jol sul el a dolog.
2016. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel magyarázta, hogy nem akar többet találkozni?

Amúgy óvatosan, tudod, ne nyomd fullba a kretént. Nem volt még senkid, ezért érthető módon nagyon hiányzik, de neki gondolom volt, így más a világa. A csajok nem nagyon szeretik azt a típust, aki két randi után már szerelmes beléjük, nem ért a szóból, és úgy érzik, hogy kb szakítani sem lehetne velük, mert rájuk akaszkodna utána is.

Nem akarlak megbántani, de én nem úgy tapasztaltam randizosánál, hogy ha egy nő akar egy férfit, akkor megszakítja kb a kapcsolatot vele, és jelzi, hogy nem akar semmit. Az sem lenne nagy élmény, ha elkönyvelne magában utána zakkantnak, mert nem hagyod békén.

Miért nem randizol mással is a tinderről inkább?

2016. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!