Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem? Megijeszteném?

Figyelt kérdés

A srácba sokáig szerelmes voltam, de plátói volt az egész, ő még csak nem is tudott róla. Féltem bevallani neki, nem olyan srácnak gondoltam, aki leállna egy 'átlagos' lánnyal. Aztán valahogy jóban lettünk, egész nap beszélgettünk chaten, Snapchaten, vagy FaceTimeon és lett egy hagyományunk. Minden csütörtökön elmegyünk vacsorázni, utána moziba (néha fordul a sorrend), majd csak autózunk összevissza, közben beszélgetünk.


Utána lett egy másik is... Lefekszünk egymással. Ez amolyan 'barátság extrákkal' dolog, amikor elkezdtük, tényleg nem voltam belezúgva, azt hittem, hogy elmúlt.

De most, pár hónap után kezdek mást is érezni, mint vonzalmat. És ez szerintem gond...

Mármint, mindenre ő tanított meg és tényleg 180°-ot változott tőle az életem, de félek, hogyha erről beszélnék vele, megijedne, vagy nem tudom.


Ráadásul felvetette, hogy szeptembertől lakjunk együtt, mert úgy érzi, rajtam kívül képtelen lenne más embert elviselni.


18L


2016. jan. 17. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
8%
Fel kéne nőni és rájönnöd végre hogy csak kihasznál. Minél hamarabb megszakítasz vele minden kapcsolatot, annál hamarabb lesz normális életed.
2016. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatig talán más volt a véleményem.

Együtt akar veled lakni,lehet ugyanúgy érez,mint te.

Szerintem mond el neki.

Aztán vagy,vagy.

Ha ő is érez irántad valamit,jó.

Happy end.

Ha nem,esetleg még időben hagyjátok abba a dugást,mielőtt teljesen belezúgsz,és csak szenvedni fogsz.

Bár ez lehet már megtörtént...

2016. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!