Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem? 21/F vagy felejtsem el meg azt is, hogy egyaltalan baratok vagyunk?

Figyelt kérdés

Felhivott magahoz egy baratom, aki lany. Vagyis a lanybaratom. Az a baj, hogy szeretem ot. Filmt neztunk, en meg elkezdtem puszilgatni a homlokat. Mondta, hogy apukaja szokta a homlokan megpuszilni, es nem tetszett neki. Utana a kezet fogtam, azt mondta szabad. De lattam, ez sem tetszett neki, es mondtam, hogy:

- Sajnalom. - erre azt felelte, hogy

- Ki azert nem doblak. - nem viccbol mondta, csak megjegyezte.

Kesobb megmutatta a csaladi fotokat, es amikor lefekdtum a Tv ele parnaval a fejem alatt, ereztem, hogy azt akarjak, tunjek el. Igy ugy ereztem megis csak kidobott. Meg ha nem is rogotn. En ugy ereztem, nem tisztel engem. Az a lenyeg, hogy mondtam neki, hogy hazamegyek, a comjara csapva konnyebult meg, hogy vegre. Mig tavoztam meg egy-ket megjegyzest is tett ram.

Megmondjam neki, hogy szerelmes vagyok bele?

Vagy lehet a baratsagunk sem igazi?



2016. nov. 1. 06:58
 1/8 A kérdező kommentje:
az sem erdekelte-e van e buszom. Hazaig 5 km-ert gyalogoltam. Jo, nem nagy cucc az 5 km, de megis lehetett volna embersegesebb velem. vagy en voltam a hulye, hogy megprobaltam kimutatni az erzelmeimet?
2016. nov. 1. 07:02
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Viselkedj férfiként. Vagy legyen egyértelmű, hogy mi a helyzet, vagy ne nyomulj. Ez a homlokpuszilgatós maszatolás gáz.


Bár ha tényleg így volt, ahogy leírtad, akkor már mindegy, ő már döntött helyetted

2016. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Azért hívott fel, mert látja rajtad, odavagy érte. Egy kis léleksimogatónak jól jött a nyomulásod. Megnézte, tényleg odavagy-e érte.

Mivel nem érez semmit sem irántad, a közeledésed már zavarta. Igen, elege lett a mókából, kidobott.

Ő neked még csak barátod sem, nektek nincs közös jövőtök.


Legközelebb meg viselkedj férfiként. Ez nyomulós és nyálas volt, nem csoda, hogy nem jött össze a lamúr.

2016. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég furcsa egy kapcsolat lehet, már ne is haragudj. Próbáld megbeszélni vele, hogy mi volt a baj. Gondolom valami nem tetszett neki, ha kidobott. Viselkedj férfiként és kérdezz rá nyíltan mi volt a baja.

Ha nem képes rá normálisan válaszolni, nem érdemes próbálkoznod vele. Ha ennyit sem tudtok megoldani, nem lenne hosszútávú és jól működő kapcsolat.

2016. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha régóta barátok vagytok (nem akarlak elszomorítani) de eselyed sincs. Tehát a barátságzónából kikerülni nem nagyon lehet. Saját tapasztalat.....jó persze ez nem azt jelenti,hogy nincs kivétel.De amit leírtál,nagyon úgy tűnik,hogy ő még barátként sem tekint rád. Én személy szerint úgy gondolom,hogyha én valakit a barátomnak tartok akkor nem dobom ki,mitsem törődve azzal,hogy mivel jut haza.
2016. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mióta barátok, egyáltalán nincs esèlye. Ez a homlokpuszilgatás tènyleg gáz, ráadásul ha láttad,hogy nem jön be neki akkor minek próbálkoztál tovább?

Meg mielőtt odamentèl nem nèzted meg, hogy van-e buszod? Nehogy már más legyen a hibás mert kèptelen voltál tájèkozódni a buszjáratokról! Meg mit vártál? Majd mondja, hogy aludj ott? Úristen...ne mondj neki semmit, ha eddig esetleg valamennyire férfinak is tekintett, most már azt is elszúrtad.

2016. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert nem voltam ferfias? En csak megprobaltam gyengeden kimutatni az erzelmeimet.
2016. nov. 1. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
A csaj egy kis pettinget akart, te meg eltöketlenkedted. Ezután a legrosszabb, amit tehetsz, ha szerelmet vallasz neki.
2016. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!