Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszex a barátnőmmel-hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszex a barátnőmmel-hogy mondjam meg neki hogy közben egy fiúra gondolok? Egyáltalán megmondjam?

Figyelt kérdés

Hosszas huzavona után rávettem a barátnőmet análszexre. Tkp még csak 2x csináltuk. Szerintetek hogy mondjam meg neki hogy miközben pakolom őt hátulról közben arra gondolom hogy egy fiú van alattam? És nem is csak úgy általában egy fiú hanem egy konkrét fiú. Akit még ő is ismer?


És hogy voltaképp nem azért vettem rá őt análra mert épp vele annyira vágyom rá. Hanem azért hogy ha már az a fiú nem elérhető nekem, pótléknak jó a csajom is.


Hogy mondjam ezt el? elmondjam-e egyáltalán?


Ja és még bonyolítja a dolgot hogy azzal a fiúval „alakulnak” a dolgok köztünk így lehet hamarosan nem kell majd a pótlék.


2016. júl. 15. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a barátnődet.

Ne mond el neki,ne alázd meg még jobban.

2016. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy homár vagy és van nőd? :D Igazságtalan az élet! :D
2016. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hetero kategória, taka van.
2016. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


erre gerjedsz mi?? te homár.. csak viccelek xD

Ne mondd el neki, de szakíts vele és add meg a számát :)

2016. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szar lehet a barátnődnek...


23/F

2016. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagy akkor ezt gondolom tudod. De ez mellett egy retardált állat aki csak tárgyként használja a barátnőjét.. Undorító.. Sajnálom ezt a szegény lányt hogy ilyen tapló pasija van mint te. 22 N
2016. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:

Jéééézusisten.


Szóval alapból biszex lennél? Ne mondd el neki szerintem, csak szakítsatok. Mellette megszeretted a faxt is, homár lettél, vagy bármit mondhatsz.


26/F

2016. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem azért hogy ha már az a fiú nem elérhető nekem, pótléknak jó a csajom is."


Ennyi erővel elmehetnél egy meleg bárba és 100% hogy találsz valakit egy kósza menetre.

2016. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most mi van abban h fiúra gondol? Ha lányra gondolna miközben a barátnőjével van, akkor kevésbé lenne tahó?

Amúgy meg ne mond neki, szegény lány...

2016. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"szegény lány..."


Csak ki ne derüljön hogy az a "szegény" lány meg közben tökömtudja kire gondol.

2016. júl. 15. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!