Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kavartam a tesójával. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam a tesójával. Szerintetek ezt megmondjam, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátom 20.

Régóta ismerjük egymást, a húgával 2 évig nagyon jóban voltam, aztán eléggé megromlott a kapcsolatunk, kb. levegőnek néztük egymást. Most, hogy együtt vagyok a bátyjával, újra jóban lettünk (közös nyaralások, síelések, családi összejövetelek, szóval nem csinálhattam azt, hogy nem szólok hozzá).

Múlt héten elmentünk együtt bulizni és mindig azt csinálja, hogyha egy olyan srác jön oda hozzánk, akivel nem akarunk szóbaállni, úgy viselkedik, mintha leszbik lennénk, de eddig max annyi volt, hogy odahúzott magához. Most viszont sokat ittunk és egy csapat sráccal voltunk, ők meg elkezdtek húzni minket, hogy úgysem merünk csókolózni... Megtettük és akkor poénnak fogtuk fel.


Viszont nem tudom, hogy ezt elmondjam-e a barátomnak. Nem vagyok ribi, nekem mindenben ő volt az első. Csak így sem örült annak, hogy újra jóban vagyok a tesójával...


2016. jún. 20. 11:57
 1/8 anonim válasza:
Azt írod nem vagy ribi, de mégis a testvéred hugával csókolóztál...
2016. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mondd el, mert a tesója egyszer úgyis el fogja mondani. Akkor meg jobb, ha te vagy őszinte, mintha a tesója teregetné ki. Amúgy ezt a kérdést sok férfi, köztük én se tudom kezelni, kétélű a dolog, nem lehet megjósolni, hogy hogyan fog reagálni, de szerintem mondd el neki. 22/F
2016. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért szerintem ez nem olyan nagy dolog...

Nem vagyok biszex, szóval attól nem kell félnie, hogy lecserélném a húgára.

2016. jún. 20. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, akárhogy is nézzük, ez is csók, és sokaknál ez is megcsalás. Mondom az nézőpont kérdése, hogy ki hogy reagálja le. Engem például nagyon izgatna a dolog, ha látnám, de egyszerre meg nagyon rosszul is esne, hogy a barátnőm más emberrel csókolózik, mással élvezkedik. Az meg azért súlyosbító, hogy a saját tesómmal. De ez az én véleményem, csak ne úgy add elő, hogy hát ez semmiség, meg tök alap.
2016. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat, ez undorito... ilyen helyzetekbe hogy kerulnek emberek es utana hogy tudjak magukat moralisan elhelyezni barmerre.
2016. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ugyis ki fog derulni egyszer. En a helyebe nem tudnek rad nezni tobbet, az biztos...
2016. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ő is #fogadásból# csókolózna egy jó ismerősével vagy mondjuk a tesóddal...boztos téged sem zavarna, tök alap.
2016. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond el, de ne úgy, hogy ez semmi, meg hogy ez csak egy csók meg mit tudom én (én ezért ütni tudok), hanem bűnbánóan.
2016. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!