Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogjuk már tudni végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogjuk már tudni végre elengedni egymást?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt se veled, se nélküled kapcsolatban, miután kimondtam, hogy akkor legyen vége, ha nem bírunk normálisan együtt élni.


Eltelt 2 év, és néha felbukkanunk egymás életében, aminek a végén mindig szerelmet vall és én mindig lezárom annyival, hogy ha 5 év alatt nem ment, akkor most se fog. Ő egyébként 8 éve szerelmes belém, 1 évig fűzött mire összejöttünk.


Megcsalt jópárszor, amit ő úgy magyaráz, hogy a férfiak tudnak érzelmek nélkül is lefeküdni nőkkel és amúgy is mennyiszer elhagytam - elhagytam sokszor igen, mert nem lehetett bízni benne! Nem vagyok féltékeny típus, de hülye sem... vagyis az utóbbiban nem vagyok biztos egy ilyen kapcsolattal a hátam mögött...


Nem értem mi van. Új életet kezdtem ami szuper és boldog vagyok, de néha felbukkan és megdobogtatja a szívem... és tönkretesz.



2016. okt. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy fog menni, ha teljesen megszakítod vele a kapcsolatot.Minden kontaktot teljesen.Se telefon,se sms,se fb,se semmi...
2016. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zárd le a kapcsolatot tudatosan. Ha találkozol vele, köszönsz, mész tovább, ne hagyd, hogy fűzze az agyad. Érzelmi szempontból, értem, idő kell. Épp ezért ne hagyd, hogy az érzelmeidre hasson, már bebizonyította, hogy érdemtelen bárki szerelmére.


Kitartás! Menni fog! :))

2016. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Az emberi faj még mindig hulladék ahogy elnézem. Logika semmi nincs a tetteiben, és úgy az egésznek semmi érteme.
2016. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

“Ő egyébként 8 éve szerelmes belém<-->Megcsalt jópárszor.“

Ugye te is érzed...?

Nem,nem szerelmes beléd.

Ez a húzd meg-ereszd meg addig fog menni,amíg TE hagyod... Rajtad múlik!

Ha megteszed azt,hogy semmire,de semmire nem reagálsz,letiltod mindenhonnan,akkor nyert ügyed van,ezt kell tenned!

Igen,el fogsz néha gyengülni,de be fogod magadnak bizonyítani,hogy ember vagy a talpadon!

Tehát letilt,nem reagál,ha kell telefonszámot cserél...

2016. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Igazatok van: nem szabad elgyengülni egyszer sem, hanem kitartóan ignorálni... ehhez kell kitartás..
2016. okt. 4. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szánalmat érzel.


Az nem szerelem.


Sajnálatból dobnád a boldogságod.


Köpd le!

Megcsalt,jópárszor.

2016. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen szakíts meg minden kapcsolatot vele, ne engedd a közeledbe és zavard el, ha előkerül, mert volt lehetősége és nem jól élt vele. neked erre nincs szükséged. keress mást helyette, vesd bele magad egy másik, jobb kapcsolatba és csak azzal foglalkozz. ne hagyd, hogy visszajöjjön az életedbe és belekavarjon!
2016. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!