Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés igazán szeretjük egymást a barátommal elengedni egymást vagy küzdeni a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt igaz volt nemrég egy kisebb szünet mert az anyja nem akar elfogadni. Egy hete azt mondta a barátom hogy 1 év mulva szeretne összeköltözni minden nap maga mellett akar majd tudni. Pár napja meg mondta hogy inkább elenged hogy mással hàtha boldogabb leszek mert neki most pár hónapig nem lesz pénze mert sürgősen fl kell újitania a házát. Hiába mondtam neki hogy ezt a pár hónapot kibirjük mert megtudjuk oldani hogy tudjunk találkozni de ő inkább elengedne pedig neki is rettenetes fáj meg nekem is. Hiába probálnék küzdeni a kapcsolatért több megoldást is mondtam nekide azt mondja hogy ezek csak ideiglenesek amik csak 1évre szólnak de azt nem veszi észre hogy egy év mulva már együtt élnénk és nem kell utàna már megoldást találni. Nem tudom mit tegyek mert tudom hogy ő is nagyon szeret

19/L



2014. márc. 7. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkora kamu kifogást rég hallottam.
2014. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifogásgyár magasiskolája.

Most komolyan! Te ezt benyaltad?

2014. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már maga a kijelentés is hülyeség, hogy majd 1 év múlva akar összeköltözni.És addig vajon mi lesz?


Aki igazán szeretne,az nem mondana olyat, hogy legyél mással boldogabb...Jajj kicsilány,ne legyél már ennyire naív!

2014. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy ez kifogás lenne.


Lehet, hogy tényleg szenved, amiért ennyi akadály van előttetek és nem tudja ezeket megoldani. A férfiak büszkesége végeláthatatlan és ha nem tudja megadni neked azt, amit szerinte megérdemelsz, akkor attól kevesebbnek érzi magát.


Viszont ez nem változtat a tényen, hogy ő már feladta a kapcsolatotokat. Bármilyen akadály kerül elétek azzal együtt kell szembenéznetek. Viszont, ha az egyikőtök feladja, akkor nincs többé kapcsolat amiért küzdhettek.


Sajnálom, de ha ő nem akar harcolni, akkor ennek a kapcsolatnak vége. :(

2014. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kifogás tényleg akkor baromság hogy ordít a monitorról. Mégis mi a búbánatos köze van egymáshoz a kettőtök párkapcsolatának, meg annak hogy ő fel akarja újítani a házát!? És akkor mi van? Házfelújítás mellett nem lehet párkapcsolatban élni? Ez ám a férfi! Ezzel az erővel azt is mondhatta volna hogy "bocs szakítanom kell mert most traktorra gyűjtök..."
2014. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!