Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk megsem tudjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk megsem tudjuk elengedni egymast. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Volt baratommal hetekkel ezelott szakitottunk, de azota ugyanugy beszelgetunk, osszefutottunk, csokoloztunk. Kettos erzes van bennem, az eszemmel tudom hogy nem mukodne koztunk, sok dolog tart vissza hogy ujrakezdjem vele, mikozben szenvedek es nem tudom elengedni. O reszerol ugyanez. Nincs ertelme megis tartjuk a kapcsolatot mert addig is egy picit jobb. Sokszor kertem mar nagy nehezen hogy ne keressen tobbet de nem hagy elmenni.
2016. aug. 8. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pedig,amíg talalkozgattok, nehéz lesz elengedni ezt a kapcsolatot tudat alatt is.

Szóval,vegyél erőt magadon, és tegyél pontot a végére.

2016. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!