Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudjuk egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk egymást elengedni? Miért kínoz?

Figyelt kérdés

Van már lassan több mint egy éve barátom. Sajnos időközben rájöttem hogy teljesen más mindkettőnknek a hozzáállása az élethez. Folyamatosan veszekszünk mert ő lenézi azt hogy én tanulok pedig én tényleg komolyan veszem a tanulást. Több nyelven tudok és olyan érdemeket is értem el mit mások csak nagyon kevesen. Egész életemben céltudatos voltam és mindent előrelépést saját magam értem el.

Ő pedig szakmunkás nincs ezzel semmibaj mert ő rájuk is szükség van. Én sosem kértem hogy tanuljon mert tudom néha annak is vannak benne nagy kihívások ki erre elhivatott.

Ő pedig egyfolytában lenéz engem és mikor kerestem magamnak egy mondhatni hivatali munkát amiben a megtanultakat kamatoztatni tudnám azt mondta az nem munka lehurrogott. Ettől el is ment a kedvem nagyon.

Azt hiszi hogy a tudást tölcsérrel öntik a fejembe vagy nem tudom....


Végre megismerkedtem egy fiúval kivel nagyon jól eltudtam beszélgetni mindenről. Elég egyforma a gondolkodásunk. Nagyon jó volt beszélgetni vele nagyon megértett engem élettani dolgokba. Szinte közős céljaink is voltak. Végül a barátom bekavart sajnos...


Pedig mikor a másik fiúval összeismerkedtem én már mondtam neki hadújuk egymást.


Amikor bekavart kérdeztem miért tette mondta "mert szeretlek és nem akarom hogy mással légy.


Ez miért jó neki??? Ő soha de soha nem ért meg engem.



2016. jún. 2. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A picsogásod fele abból állt, hogy saját magadat fényezted.

De egy ki/bebaszarintott vesszőt nem használtál a mondataidban.

Ne félj használni, nem bánt.


Gyerekes vergődés, amit ide leírtál, ez a nagy büdös helyzet!

2016. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magadnak köszönheted, hogy ebben a helyzetben vagy.. nem a srác kínoz, hanem te kínzod magad. Egy percig sem volt kötelező a barátod mellett maradni, főleg, ha ennyire nem illetek össze és ennyire nem támogat semmiben. Senki nem tart kést a torkodhoz most sem, mégis vele vagy.. Nem kell a szakításhoz az ő engedélye. De neeeem, máshoz húz a szíved, boldogtalan vagy a kapcsolatban, mégsem lépnél ki belőle az istenért sem.. Nem tudlak így sajnálni.


Nem tudom, mit kavart be, talán helyrehozható a másik sráccal, bár ha értelmes, nem fog kelleni neki ilyen akaratgyenge, befolyásolható, éretlen kislány - tök mindegy, hány éves vagy a személyiden, nem nőttél még fel.


Ideje lenne talán kezedbe venned az életed és kiállni magadért, ha a tanulásban megy (bár ilyen helyesírással, hajjaj), menjen a magánéletben is.

2016. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nagyon megértett engem élettani dolgokba"


Jó volt vele a biosz? Vagy ezt hogy kell érteni? :D

2016. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!