Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk egymást véglege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk egymást véglegesen elengedni? Egyáltalán el kell?

Figyelt kérdés

5 hónapig voltam együtt a barátnőmmel. Minden szempontból ő volt az első, egyszerűen tökéletes volt számomra.

Másfél hónap után azonban éretlenül és hülyén viselkedtem, egy görbe estén pár másodpercig csókolóztam mással. Nagyon-nagyon megbántam, elmondtam neki, szakítottunk, de később kibékültünk.

Először minden nagyon jó volt, de idővel ő egyre rosszabbul érezte magát a megcsalás és a bizalom hiánya miatt.

Szakítottunk is egyszer (egy napra), de tovább nem bírtuk egymás nélkül, most azonban komolyabb, már másfél hónapja vége. És a szakítás indoka ugyanaz.

Nem tudjuk egymást elfelejteni. Még mindig beszélgetünk minden nap, de ez így hosszú távon lehet, egyikőnknek sem lesz jó...


Nagyon szeretem őt, nem tudom, mi lenne a helyes. El kéne engednünk egymást?

18F


2012. ápr. 22. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Start-minden program-kellékek-rendszereszközök-rendszer visszaállítás.

állítsd vissza egy régebbi időpontra a dátumot, mielőtt megismerkedtél volna a barátnőddel.

ha ez sem használ akkor csak az újratelepítés segíthet.

2012. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elengedni. Egy mélyebb barátság is kialakulhat belőle idővel. Ha találsz valakit, nem fog zavarni.
2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell más, a barátja meg nem szeretnék lenni... Nem is tudnék sokáig. Már ez a jelenlegi helyzet is szenvedés számomra.
2012. ápr. 22. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:

"De nekem nem kell más"


Ezt csak most érzed így, hidd el. Aztán egyik nap arra ébredsz, hogy már ő nem kellene soha, sehogy.

2012. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
viseld következményét, eljátszottad a bizalmát. aki egyszer megteszi, megteszi másodszor is... mivel egy ember csak úgy nem változik meg. maximum barátok lehettek, semmi több (mondjuk a csaj helyében én nem is beszélnék veled, mert egy kretén vagy)
2012. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De én nem is szeretném elfelejteni. Annyira nem így terveztük...

Kicsit nehéz elfogadni, hogy elvileg itt a vége. Mással jelenleg tényleg nem tudom elképzelni...

2012. ápr. 22. 11:41
 7/10 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy másodszor nem tenném meg.

Abban viszont igazad van, hogy tényleg egy kretén vagyok.

Köszönöm a hozzászólásokat!

2012. ápr. 22. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
a kreténíró vagyok. mi lenne ha kérnél második esélyt? mert mindenkinek jár.
2012. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán igyekeznél, vissza tudnád szerezni a bizalmát ..
2012. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tegnap 12:14:

Szeretném, ha bizonyíthatnék neki, jelenleg úgy érzem, hogy van valamennyi sanszom, hogy kapjak tőle egy második esélyt.

Kérni viszont nem kérhetem, hisz szakított velem, ezt pedig tiszteletben kell tartanom. Valószínűleg tudja, hogy csak rajta áll a folytatás, így ha esetleg úgy érzi majd idővel, hogy lenne értelme újra megpróbálni, biztosan elmondaná.

Vagy ha nem is mondaná, észrevenném. :)


tegnap 12:50:

Hidd el, hogy nagyon szeretném, ha újra meg tudna bennem bízni. Amennyit csak tudtam, meg is tettem ez a rövid idő alatt ezért. Hogy ezután mi lesz, azt még nem tudom.


Köszönöm a hozzászólásokat :)

2012. ápr. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!