Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudjunk egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjunk egymást elengedni?

Figyelt kérdés
párommal már évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk már szinte a kezdetektől. közös vállalkozás, közös hitel, stb. lassan családalapítás. de egy pár hónapja valami megváltozott. nem vagyunk boldogok egymás mellett, nagyon sok a veszekedés, így sokszor vagy én vagy ő azt mondjuk, hogy elég, szakítsunk. nem vagyunk egyformák, nem hasonló a gondolkodásmódunk sem. így hiába szeretjük egymást, ha már megbeszélni sem tudjuk a problémákat és nem vagyunk boldogok. mégsem tudjuk kimondani, hogy vége. mit tegyek? nehéz így ez az egész.... és bonyolult... 29/N
2010. okt. 21. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Félelem az újrakezdéstől, a bizonytalantól. Majd elmúlik, ha már meguntátok egymás marását.
2010. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szomorú. Amikor összejöttetek nem jött ki ez az ellentét hogy nem egyformák a gondolkodásotok? Mert ez igen is elég nagy probléma lehet. Megszoktátok egymást és nem szeretnétek vmi újat, ezért olyan nehéz elengedni, féltek a változástól az újtól, és attól, hogy vajon jó döntés lesz e különválni. De sztem beszéljétek meg hogy ez így nem lesz jó, és mindkettőtöknek az lesz a legjobb ha szakítatok. Biztos nehéz lesz, de boldogtalansába ne éljetek.
2010. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát imho(szerény véleményem szerint) ilyen lehet a házas élet. :) ezek szerint mindent jól csináltok:) Am. ha szakítani szeretnél és ő is akkor nincs mit tenni lépjetek. egyikőtök menjen jobbra másik balra. de ha megakarjátok oldani a problémát, szerintem mennyetek csináljatok valami közös érdekes programot. akár barátokkal akár anélkül. ja és ne sex legyen. lehet az is belőle csak ne az legyen, hogy ki a határba sexelni hanem pl. elmenni kirándulni esetleg valami extrém sport ot vagy akármit és utána azt megünnepelni, vagy nőbulit esetleg kanbulit külön külön. Ezek a dolgok felpezsdithetik a kapcsolatot.
2010. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nehéz...jártam hasonló cipőben, annyival volt könnyebb a helyzetem hogy nem éltünk együtt, de egyszerűen képtelenek voltunk végetvetni a kapcsoaltnak, pedig már három éve csak gyötörtük egymást.

az egyetlen megoldás szerintem a hirtelen radikális lépés, nekem így sikerült. gondold át: és ha tényleg azt akarod hoyg véége legyen ne húzd soká. pakolj össze és menj, de gyorsan, egy nap alatt, különben ottragadsz.

2010. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!