Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40-es pasik veletek mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es pasik veletek mar volt olyan, hogy?

Figyelt kérdés

Szoval tegyuk fel, h szerelmesek vagytok egy szamotokra kivul belul tokeletes nobe, piedesztalra helyzetitek mikozben eltek egy unalmas, rosszul mukodo hazassagban, es a kiszemelt no is hazas.


Tehat a szamotokra tokeletes not kepzeljetek el.


Volt mar olyan, hogy


- azert utasitottatok mar el egy szerelmet mert ugy ereztetek, h kevesek vagytok szamara es ugysem tudjatok megtartani?


-volt, mar h azert utasitottatok el mert feltetek attol, h csodot mondotok az agyban?


-vagy azert mert szimpan attol feltek hogy a lany sosem fog szeretni titeket annyira mint amennyire ti szeretitek ot?


Nem, nem rolam van szo, de koszi a valaszokat. Foleg ennek a korosztalynak a velemenye erdekel.


2016. szept. 12. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes: volt mar olyan, hogy nem utasitottatok el csak "eltuntetek" egy ilyen helyzetben (azaz nem latjatok egymast, nem beszeltek?
2016. szept. 12. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Noss nálam a kiszemelt nő házas, én nem, és lehet, hogy elvált volna, lehet, de igaz ez az esetek 99%-ban nem így van, de tegyük fel lehet, hogy elvált volna.


De nálam ez volt:

"-vagy azert mert szimpan attol feltek hogy a lany sosem fog szeretni titeket annyira mint amennyire ti szeretitek ot? "

És sajnos ez így is volt.

2016. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
25%
Hát...A felsorolt három ok miatt még sohasem utasítottam vissza hölgyet...
2016. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kevés vagyok ahhoz a nőhöz, akinek most próbálok udvarolni, de amíg nem küld el a francba, addig küzdök érte. Tökéletesnek látom őt. 10/10-es számomra, én meg csak egy kis egyszerű vagyok. De ha csak úgy hagynám az egészet, lehet életem végéig bánnám.

Lottót is szoktak nyerni az emberek, egyszer nekem is lehet szerencsém. (most úgy is sok szerencsétlenségem van)

2016. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!