Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az idősebb pasik szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasik szeretnek romantikázni vagy csak d-ugnak és kész? 40-45éves pasik

Figyelt kérdés

Azt mondták nagyot csalodnék ha azt hinném az illető aki tetszik olyan romantikus mint ahogy e4lképzelem. Mert h a mostani férfiak el vannak kényelmesedve,elvárják h kiszolgálja őkat az asszony. perssze nem mindenki ilyen gondolom,de pasik nagy része ilyen kényelmes lehet.

Szex után átölelni a nőt stb. vagy csak egyszerűen cigi és alvás? Tapasztalatom szerint utobbi.


de bármit mesélhettek ezen korosztályú pasikról,minden érdekel.



2016. aug. 14. 16:52
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Csak amennyire 20-35 közötti nők felszínes, komoly párkapcsolatra alkalmatlan libák...

Nyilván van aki beleillik a sztereotípiába, de lesz aki nem.

Az, hogy a téged érdeklő emberre ez mennyire igaz, azt neked kell kiderítened. Erről szól az élet: kockázatot vállalunk és vagy bejön vagy nem.


Sok dolgot hallani az "idősebb" férfiakról. Hogy velük jó szexelni, mert tapasztaltak, már nem játszák a bikát, de aztán mondják azt is, hogy impotensek, és igazából kevés az étvágyuk.


Szóval jobban jársz, ha a saját benyomásaidra hagyatkozol, mert innen a messzi távolból, az internet kényelmes burkából senki nem fogja megmondani neked a tutit.

2016. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
43%

25 felett már csak annyi a szex, hogy beteszem, elélvezek, és kész.


26/F

2016. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő.
2016. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
párom szereti az ilyen dolgokat, de ez semmit nem jelent, én a huszonévesekre mondanám, hogy dugnak és kész
2016. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
40 fölött vagyok. Nem várom el, hogy kiszolgáljanak, ellátom magam. Elég jól főzök, szeretek nőknek főzni, múzeumba, operába, színházba járni velük.
2016. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem korfüggő, ember, meg a a kapcsolat teszi.

Én is szívesen teszek olyanokat, amik állítólag "romantikusak", vagy legalább kedvesek, ha olyan a helyzet.

A kérdezett korosztályod felett járok korban

2016. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is tudok beszélgetni meg főzni bár nem vagyok egy nagy szakács, kedves is vagyok nem ordibálok és minden nap fürdök. Nem szólok bele, hogy milyen állatot tart a másik otthon, mert nem vagyok allergiás semmire, erről orvosi papírt is tudok mutatni. Szeretem a szabadságot.
2016. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Romantika. Beszélgetés. Együtt főzés. Séta. Minőségi szex. Boldoggá tenni. Adni. Nézni a mosolyát. Elmondhatni a bánatom. Ölébe hajtani a fejem. Megcsinálni a reggelijét. 43F
2016. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úristen!! Utobbiba tuti bele tudnék szeretni :P

De nekem csak álom egy ilyen pasi....

Aki romantikus,mindent megbeszélhetek vele,önmagam adhatnám, és nem kéne félnem h megcsal esetleg..

És nem lenne akadálya a családja a kapcsolatunknak.

Amúgy pont tökéletes lennél,imádom az ilyen romantikus alkatokat,ez lenne minden vágyam! Meg az idősebbek jönnek be,velük jobban kijövök.

2016. aug. 14. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves vagyok, párom pedig 42. Nem is engedi, hogy kiszolgáljam, szeret romantikázni és együtt is élünk. Jó vele minden, nem hagyja el magát , sosem hagyta el. Szeretjük egymást nagyon, 2 éven belül babát tervezünk.
2016. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!