Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy már készen állok rá, hogy túl legyek az "elsőn"?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok, a barátom pedig 29 éves.

Amikor kislány voltam (7 éves) szexuálisan molesztáltak.

Emiatt soha nem hittem, hogy minden férfi egyforma, tudom jól, hogy különbözőek van jó és van kevésbé jó is. Viszont bennem szörnyű sebeket hagyott és komplexusokat szült. Nagyon nehezen bízom magamban és nehezemre esik elhinni, hogy egy férfinek nem csak a külsőm számít. Évekig pszichológushoz jártam.


Nagyon sokáig egyáltalán nem is akartam fiúkkal ismerkedni. De aztán megismertem a barátom. Vele minden olyan jó volt. Semmit sem sietettet, de éreztette, hogy jó lenne, ha lefeküdnénk, persze csak ha én is akarom. Ténylegesen ő lenne az első férfi az életemben (természetesen nem tekintve a molesztálót). Annyit tudott is, hogy nem volt korábban barátom.


Azonban mielőtt megtörtént volna, úgy gondoltam, hogy tudnia kell mindent rólam, nem akartam, hogy titkaim legyenek. Ezért elhatároztam, hogy elmondom neki. Érdekes módon elég könnyen tudtam neki mesélni (még a mai napig nem megy, senkinek sem tudok róla beszélni). Persze ahogy meséltem, előtörtek az érzelmek, sérelmek és emlékek, ezért sírtam egy picit, de valójában megkönnyebbültem.


Na neki nem ez jött le. Azt mondja, hogy egy ilyen dolog után egy nő biztosan nem tudja élvezni a szexet, mert benne mást idéz elő, biztosan, hogy azok a borzalmas emlékek idéződnének fel. Azt mondja, hogy nem akar bántani (nyilván érzelmileg, mivel fizikálisan felépültem). Hiába mondom neki, hogy én szeretném, valamiért hátrál.

Egyébként egy határozott, céltudatos férfi, de ebben annyira elbátortalanodott. Most hogyan bizonyítsam neki, hogy ő az első akivel azt érzem, hogy meg akarom tenni? Azt mondja, hogy szerinte kényszerből mondom, amiért korábban tett rá célzást, hogy ő már akarná. Hiába mondom, hogy ÉN IS AKAROM! Elmondtam, hogy nem tudom, hogy milyen lesz, de hiszek abban, hogy valami teljesen mást fogok átélni.


Ti mit éreznétek a helyemben? És az övében? Titeket sokkolna ennyire, ha megtudnátok ezt a párotokról? Szerintetek mikor fogja elhinni, hogy nem kényszerből mondom ezt? Esélyt sem ad, hogy bebizonyítsam!


2016. szept. 10. 01:26
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mond meg neki hogy ő neked a megfelelő ember, akit tényleg szeretsz és szeretnéd ha lefeküdnétek. Nem csak kényszerből, mivel te is akarod. 18 éves vagy, nem lehetsz örökre szűz emiatt a borzalmas dolog miatt ami veled történt még régen...

Mond meg neki hogy te tényleg szeretnéd ha lefeküdnétek mert kívánod őt.


Mellesleg hát én megértem hogy megijedt. Mivel szeret ezért nem akarja hogy neked ez rossz legyen. De hidd el, megfogja érteni ő is hogy már te is akarod :)

2016. szept. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva meg en is varnek a helyedben. Talan addig a pontig, amig mar semmit nem erint meg benned a tortenes. Amig sirsz ahogy ezekrol beszelsz, addig nem igy van, es ez az irasodbol is teljesen kiveheto. Nincs szukseg arra hogy megprobalkozzatok vele es aztan a felenel kelljen abbahagyni, mert te sirogorcsot kapsz, hiszen nem tudhatod hogyan reagalnal a valodi kozeledesre, nem tudhatod mit indit el benned. Szoval nem szukseges semmit gorcsosen akarni, majd megtortenik, de elotte mindenkepp varj, mert erzelmileg meg nem tartasz ott, maximum szeretnel ott tartani (de ez is jo mar!).


Az ilyen molesztalo fergek farkat pedig eleven egetnem le ongyujtoval. De ez mar csak maganvelemeny. Minden jot kivanok neked, kerdezo!

2016. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint hogy van, akit vert az exbarátja/exférje, és még ma is beleborzong és sír, ha visszagondol erre, de a mostani palijában megbízik és szereti.


Egyébként a tettek beszéljenek helyetted, mert a mozdulatoknak mindenki jobban hisz, mint a szavaknak. Illetve beszéld meg vele, hogy te tudsz különbséget tenni az aljadék mocskok és a normális férfiak között, illetve hogy benne megbízol és vágysz rá, hogy testileg is egymásé legyetek.


Azonban te se siettesd a dolgokat, mert valóban nagy felelősség van a barátod hátán. Mielőtt először lefekszel valakivel, egyébként is van benned egy nyomás, hogy boldog élményt szerezz neki... Egy ilyen múlt után sokszorosan is. Valószínűleg attól fél, hogy elbaltáz valamit, és nem fogod élvezni, illetve hogy aközben törnek elő belőled régi érzések.


Légy te is türelmes vele, hiszen ő is az.


20/L

2016. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!