Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ez nem üzletről, vagy pénzről szól?

Figyelt kérdés

Nem kérkedés, vagy provokáció. Tényleg segítséget szeretnék, mert most veszítettem el egy olyan embert, aki a fél világot jelentette nekem azért, amilyen az életem...

Kezdem az elején. A családom gazdag. Nem csak a szüleim, hanem mindenki. Egyedüli gyerek vagyok, így ennek elég sok előnyét élvezhetem a mai napig. A legtöbb barátunk is hasonló anyagi helyzetű, így nekem normális az, ami másnak elképzelhetetlen.

És tudom, hogy sosem lesz olyan az életemben, hogy valamiről le kelljen majd mondanom, mert nem engedhetem meg magamnak. Viszont ezért annyira magas a biztonságérzetem, hogy sosem aggódok semmiért. Mert tudom, hogy nem lesz olyan helyzet, amiből rosszul jönnék ki. Mindig van alattam egy "biztonsági háló" és ezért nem aggódok szinte semmiért... De most elveszítettem egy számomra nagyon fontos embert és ezt nem hozhatja helyre apa, vagy más azzal, hogy beszél vele, vagy bármi. És most először érzem a tehetetlenséget.

A fiú, akiről szó van, a legjobb barátom volt, aztán összejöttünk. De a párkapcsolat nem működött annyira, szakítottunk... Közben én közel kerültem egy férfihez, akivel az apám jóban van és vele tényleg működik. Ezt elmondtam a fiúnak és közölte, hogy többre tartott ennél és soha többet nem akar beszélni velem, az lenne a legjobb, ha el is költöznék a férfihez (Svájcban él). Azt hiszi, hogy azért választottam Őt, mert van pénze és egzisztenciája, de ez nem így van. Ez nem egy üzleti döntés volt, ahol a vagyon volt a döntő szempont.


Nem akarom elveszíteni, mert nekem még úgy is ő a legközelebbi barátom, hogy így reagált.


2015. szept. 13. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy vegigolvastam egyertelmuen a penze es az egisztenciaja miatt valasztottad, kar magyarazkodnod. Meg ha letagadod, ez akkor is igy van. Felesleges hazudnod magadnak meg neki is. A fiut pedig hagyd beken mert osszetorted a szivet, ne eroltesd nala. 30F
2015. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban tudom, hogy mit miért teszek. :D
2015. szept. 13. 12:48
 3/5 RRR ***** válasza:

nem fogod ezt megértetni vele soha,mert összetörted


talán adj neki időt (fél,1 év) aztán keresd

hátha lecsillapodik addigra......

2015. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az összetört szívet. Ha szakított a kérdező a fiúval, és UTÁNA összejött mással, azzal miért törte volna össze a szívét? Itt, ha jól értem, a fiúnak az a kifogása, hogy egy gazdag férfivel jött össze.Vajon ha szegény lenne az új partner, az elfogadható lenne?
2015. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van: te a pénzre nedvesedsz be de ezt nem kell szégyellned hiszen így neveltek.
2015. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!