Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak akkor kezdjek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor kezdjek bele párkapcsolatba, ha készen állok a szexre?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátom és nem érzem felkészülve magam arra, hogy szexuális életet kezdjek el élni. 17 éves vagyok

2014. dec. 28. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nyilvan nem kell azonnal de egy valodi kapcsolatnak része a szex.
2014. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

szerintem belemehetsz

közben megjöhet az "ihleted" is amit a férfi vált ki belőled is

2014. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A felnőtt kapcsolatoknak elengedhetetlen része a szex (kivéve, ha a felek aszexuálisak, de akkor meg tisztázni kell ezt az elején). Ha 17 évesen felnőtt kapcsolatra vágysz, akkor igen, a szexhez is elég érettnek kéne lenni. De 17 évesen még létezik a te korodnak megfelelő kapcsolat is, léteznek olyan fiúk, akiknek nem az a célja, hogy szexeljenek, hanem hogy együtt töltsék az idejüket egy olyan lánnyal, akit szeretnek. Ha találsz ilyen fiút, akkor nincsen semmi gond.


Egyáltalán nem baj, hogy még nem érzed késznek magad a szexre.

2014. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez attól függ mennyire nem állsz készen. Ha még 20 éves korod előtt semmiképp sem akarsz akkor ne rabold a srác idejét mert ő szinte 100%, hogy akarja majd.
2014. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ne csak akkor.
2014. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincs barátom, mert nem érzem, hogy készen állnék rá, és különben is még a testemmel sem vagyok kibékülve, így nem hinném, hogy jó lenne a szex, más idejét meg nem fogom húzni.

20/csaj

2014. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a pasitól függ. Lehet hogy ő is hozzád hasonló, ez esetben nem probléma ha még nem vagytok készek rá. Tisztázni kell az elején hogy kinek mik az igenyei.
2014. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!