Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám miatt nem merek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám miatt nem merek párkapcsolatba kezdeni mit kezdjek vele hogy ne idegesítsen?

Figyelt kérdés
nem merek belekezdeni bármiféle kapcsolatba mert anyám tuti beleszólna...anyám mindenbe beleszól..emiatt nem hívom a barátaimat sem hozzám mert tuti idegesítene...

2012. ápr. 17. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 14, akkor ne törődj vele.
2012. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy. De mindenképpen próbáld megbeszélni vele, hogy mit szeretnél, és hogy legyen tekintettel rád, mert saját életed van.
2012. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen, mint mondd, azt teszed, ami neked jól esik. Bár nem tudom, hány éves vagy?
2012. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ha 16 alatt vagy, jócskán megértem anyukád.
2012. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
most leszek nyár elején 17....anyám mindenbe beleszól...bár ő tart el meg minden...egyedül nevel 3 gyereket jóhogy beleszól ...de a nemi életembe ne szóljon már bele...attól félek ott fogja nekem magyarázni hogy mi az a kotton meg hogy mi az a pin@...elég kínos...mind1 túl kell esni rajta
2012. ápr. 17. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Amint látom nem vagyok egyedül ezzel. Nekem az apám ilyen...

19/F

2012. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
má mind1...nem fog érdekelni mit mondd és kész
2012. ápr. 17. 20:41
 10/14 lila nyuszi ***** válasza:
Kezdj kapcsolatba, barátaidat is elviheted, előtte megbeszéled vele akármilyen kínos, egyszer túl lesztek ezen a beszélgetésen aztán talán kicsit nyugodtabb lesz.
2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!