Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem birok bele menni új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sticker 23/F kérdése:

Miért nem birok bele menni új párkapcsolatba? (további infó lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy már júl. óta vége van egy 2 éves kapcsolatomnak és azóta kb. 3 csajjal jöhettem volna össze amiben ők kezdeményeztek, de én hiába próbáltam nem sikerült egyik csajnak sem megfognia és akár mit csinált nem bírta az érdeklődésemet felkelletni irányába. Nem szeretek senkiből hülyét csinálni és még időben szóltam a dolgokról, hogy ez nekem sajnos ne megy! Szerintem az lehet a baj, hogy a volt BARÁTNŐMET (2évet voltunk együtt) még mindig szeretem és még most is hiányzik és sokszor jut az eszembe pedig eltelt már azóta egy kis idő. Szerintetek még mindig szerethetem, vagy miért van ez, hogy nem birok bele menni egy kapcsolatba????
2012. márc. 11. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:

mikor már nagyon hiányzik és nem tudok már mit csinálni akkor ilyen videókat szoktam csinálni!!!


http://www.youtube.com/watch?v=b-JfuQ1XqWY

2012. márc. 11. 15:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Valamiért vége lett a kapcsolatnak. Te hiába szereted őt, ő valószínűleg nem szeret téged, és már valaki mással kúráltatja magát.

Jobb lesz, ha te is nő után nézel, vagy leállsz a nőzéssel teljesen. Mindenesetre az előzőt el kell felejtened, mert annyit nem ér.

2012. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok, de velem ugyanez a helyzet. 4 év után szakítás, azóta eltelt több, mint fél év, akadt volna több jelentkező is, de egyszerűen nem megy. Nem azt érzem, amit szeretnék, és még így is lelkiismeret furdalásom van, hogy mindenkit visszautasítok. Biztos, hogy még mindig érzel iránta, nekem is azért nem megy. Talán még ennél is több időre van szükséged ahhoz, hogy tovább lépj. Vagy egyszerűen tényleg csak olyan lányokat sodor az utadba a sors, akikkel nem illesz össze. Biztos, hogy lesz még olyan, aki megdobogtatja a szíved, elvégre az előző barátnőddel is egymásra találtatok.:) Egyszerűen várni kell, tudom, ez a legrohadtabb része a dolognak.:(
2012. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudsz belemenni egy új kapcsolatba, mert minden lányban őt próbálod megtalálni. Először őt kell elfelejtened-elengedned. Fel kell dolgoznod, és át kell gondolnod a történteket. Nem mondom, hogy hiába történt meg, ami megtörtént. Tanulnod kell belőle, és tovább lépni.

Ha végre rájöttél, amire kellett, akkor majd tovább tudsz lépni.

2012. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, hogy ezt érzed. Az én 2 éves párkapcsolatomnak úgy másfél éve lett vége. Egy évig csak vegetáltam. Voltak jelentkezők, én szerettem volna próbálkozni, de mindig rájöttem, hogy nekem ez még nem megy. Nem vagyok kész egy új kapcsolatra, nincs energiám 0-ról felépíteni egy új kapcsolatot. Visszasírtam a régit, amiben már minden annyira jó volt. Azt hittem sosem leszek képes valaki mással felépíteni azt, amit az előző párommal nagy nehézségek árán sikerült. Sokan próbálkoztak, én mindenkit ellöktem.


Aztán egyszer csak úgy éreztem, szinte egyik napról a másikra, hogy kinyílt a szemem. Kezdtem észrevenni a férfiakat magam körül, kezdtem nyitni a másik nem felé. Semmit nem tettem érte tényleg, egyszerűen csak vártam. Akkor bezzeg, mintha minden srác eltűnt volna a környékemről. :) Pár hónappal később az életembe toppant egy srác és úgy éreztem érte meg kell küzdenem. :) Mostmár lassan fél éve vagyunk egy pár és szinte első pillanattól kezdve megvolt köztünk minden, ami egy jó kapcsolatba szerintem kell. Nem kellett építgetni, jött magától.


Tehát szerintem természetes amit érzel, én ugyan lány vagyok, de gondolom a srácoknál is hasonlóan működik a dolog. Várd ki, amíg leülepszik a dolog és képes leszel újra nyitni a nők felé. Nincs ezzel semmi gond.

2012. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan nem tudom, hogy szeret vagy sem mert ő szokott keresni mindig. Egy ideig nem is beszéltem vele mert nagyon megbántott egy csajt aki össze akart velem jönni és abban a kapcsolatban talán én is benne lettem volna. Elég érdekesen adta ezt elő az exem s nekem az úgy esett le mint ha féltékeny volna a csajra és nem akarja, hogy mással összejöjjek. Sokáig haragudtam rá, de aztán már nem érdekelt de most újra beszélünk meg még ő keres és elég érdekes és magán jellegű dolgokat elmondd mint mikor együtt voltunk. elmondtam neki, hogy még mindig érzek iránta valamit és ő ezen csak mosolygott rajta, de mondjuk mikor vége lett a kapcsolatunknak az mind a kettőnknek elég hirtelen és hamar jött és váratlanul semmi előzménye nem volt. Komoly terveink voltak. Nem tudom, hogy még valamikor újra együtt leszünk-e, de azt tudom, hogy bármit megadnék azért, hogy még egyszer átölelhessem és mondhassam neki, hogy szeretem. Ha ez megadná az élet nekem akkor már boldog volnék, ha még egyszer találkozzak és őszintén 4 szemközt meg beszélhetnénk mindent, mert ahogy kivettem a szavaiból valamit titkol amit nem mondhat el és egyszer rá kérdeztem erre a dologra és azt mondta, hogy jobb nekem ha nem fogom soha megtudni!!!
2012. márc. 11. 16:25
 7/10 A kérdező kommentje:
és a linket megnéztétek? mi a véleményetek róla? de csak őszintén és ha mindenkit megkérhetek akkor azért csak kulturáltan :))
2012. márc. 11. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
A videóról az a véleményem, hogy túlzás. Vajon az exed nem zavarja, hogy képeket pakolsz fel róla a netre? El kell fogadni, hogy nem vagytok már együtt.
2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én is megnéztem, aranyos, de szerintem ez már kicsit túlzás ennyi idővel a kapcsolatotok vége után. Nekem az a javaslatom, hogy beszélj meg vele egy találkozót és próbáld megbeszélni vele, hogy szerinte van-e nektek még közös jövőtök. Addig ne engedd el, amíg egyértelmű választ nem ad. Ha szerinte nincs, akkor mondja ki, hogy nincs, mert attól neked jobb lesz, még ha pillanatnyilag nem is így látod. Ezt minél előbb tisztázzátok le, mert nincs értelme húzni, tegyetek egyértelmű pontot az i-re!!
2012. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a videóról meg csak annyit, hogy ezt már régebben csináltam még és ez csak azért van fent, hogy meglegyen és ne vesszen el a gépről, mivel újra telepítették a gépet és per pillanat nem volt semmi adat hordozom amire kiírhattam volna és hirtelen ez volt a legegyszerűbb és leggyorsabbb megoldás, de már a youtube-ról nem tudom a teljes videót letölteni és azért van még mindig fent, de amúgy korlátozva van mert csak a link birtokában lévő személyek nézhették meg és senki más csak most állítottam vissza, de már ezután is úgy lesz csak fent.


Köszönöm mindenkinek aki irt ide és a tanácsokat is :)

2012. márc. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!